با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تفاهم

دانلود و خرید کتاب تفاهم

۳٫۰ از ۹ نظر
۳٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تفاهم  نوشته  شمس الدین حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تفاهم

کتاب تفاهم نوشته شمس‌الدین حسینی و الهم آرام نیا است. این کتاب به بیان درک تفاوت‌ها می‌پردازد و بهترین تفاهم برای افراد را همین در نظر می‌گیرد. این کتاب یک راهنمای جامع برای زندگی بهتر و آرام‌تر است.

درباره کتاب تفاهم

اگر این اصل را بپذیریم که انسان‌ها با هم متفاوت هستند، می‌توانیم به‌طور جدی بررسی کنیم که چقدر با همسرمان تفاوت داریم. هر انسانی منحصربه‌فرد است و درواقع، طبقه‌بندی نوع انسان ممکن نیست! اما با درک بیش‌تر نسبت به تفاوت‌های‌مان، نظام طبقه‌بندی زیر می‌تواند مفید باشد. کتاب تفاهم یک طبقه‌بندی کامل از تفاوت آدم ها و ویژگی‌های رفتاری آن ها است. این کتاب به شما یاد می‌دهد تفاهم یعنی بتوانید در زندگی با یکدیگر هماهنگ باشید. ممکن است موارد مشابهی وجود داشته باشد که هر دوی شما، یا می‌پسندید یا نمی‌پسندید، مواردی که موجب تسهیل ارتباط‌تان می‌شود؛ اما، حتی اگر چنین مواردی هم وجود نداشته باشد، بازهم از بودن با یکدیگر لذت می‌برید، از هم قدردانی می‌کنید و نسبت به یکدیگر پذیرا هستید.

خواندن کتاب تفاهم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام زوج‌ها پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب تفاهم

. مشاجره و جروبحث را به حالت عادی درآورید

در جروبحث‌ها و مشاجره‌های‌تان، ترس و قدرت را کنار بگذارید و شرایط را به حالت عادی درآورید. زوج‌هایی که مضطرب می‌شوند یا از جروبحث‌های‌شان فرار می‌کنند، نمی‌توانند مشکلات را برطرف کنند! هنگام جروبحث، کنترل‌تان را حفظ نمایید.

وقتی با هم جروبحث می‌کنید، در زمان حال باقی بمانید

دربارهٔ موضوع صحبت کنید: «ببین، می‌دانم درحال حاضر هر دوی ما عصبانی هستیم اما، می‌خواهم بدانی دوستت دارم و می‌خواهم هر دوی ما احساس امنیت کنیم.» این عمل، عشق و صراحت و واقعیت و شور را به رابطه‌تان بازمی‌گرداند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
«برای ازدواج، شادی هدف خوبی نیست. هدفی که از شادی مهم‌تر است، رشد و تحول می‌باشد. شادی، یکی از دستاوردهای فرعی رشد است.»
Azadeh
همسرتان را در اولویت قرار دهید. ازدواج موفق، به‌طور اتفاقی رخ نمی‌دهد بلکه، برای رسیدن به آن باید تلاش کنید
Azadeh
«ازدواج و روابط خوب، ناآگاهانه شکل نمی‌گیرند، آن‌ها نتیجهٔ تلاش و زحمت آگاهانه‌اند.»
Azadeh
«ارزش‌ها مواردی هستند که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت؛ حتی اندکی چشم‌پوشی از آن‌ها، به یکپارچگی شخصیت افراد آسیبی جدی می‌رساند و به تخریب زندگی مشترک منجر می‌شود. بنابراین، توافق زن و شوهر بر ارزش‌های اصولی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا، تفاوت و اختلاف در ارزش‌های اصلی، قابل حل‌وفصل و سازش نیست و در زندگی مشترک، همواره نقشی اساسی دارد.»
Azadeh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۹۱۲-۶
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۹۱۲-۶