با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غیرممکن غیرممکنه

دانلود و خرید کتاب غیرممکن غیرممکنه

کار نشد ندارد!

۴٫۱ از ۴۳ نظر
۴٫۱ از ۴۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب غیرممکن غیرممکنه  نوشته  ماری فورلئو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب غیرممکن غیرممکنه

غیرممکنْ غیرممکنه، کار نشد ندارد، کتابی در حوزه موفقیت و نوشته ماری فورلئو است. این کتاب شما را با حقایق سخت زندگی روبه رو می‌کند و کمک می‌کند تا با آگاهی و براحتی از آنها گذر کنید.

درباره کتاب غیرممکن غیرممکنه، کار نشد ندارد. 

ماری فورلئو این کتاب را با الهام از جمله مادرش که همیشه زیر لب تکرار می‌کرد نوشته است: «غیر ممکن غیر ممکن است، کار نشد ندارد». فورلئو اعتقاد دارد همین جمله مادرش باعث شد او درزندگی تحصیلی و شغلی‌اش به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند، یک شرکت چند میلیون دلاری راه اندازی کند و یک برنامه محبوب پربیننده تلوزیونی بسازد.

حالا او در این کتاب داستان افرادی را بازگو می‌کند که در مواجهه با سختی‌های زندگی همچون ازدست‌دادن، بیماری و دردهای جان‌کاه پیروز شده‌اند.

یادداشت‌های غیرممکنْ غیرممکنه نشان می‌دهند چگونه چنین باور ساده‌ای به ما کمک می‌کند منعطف، خوش‌فکر و پرامید باشیم؛ به‌خصوص وقتی به‌شدت به آن نیازمندیم. او عقیده دارد کتابی که نوشته است می‌تواند در هر سطحی کمک کننده باشد چه برای رفع مشکلات ساده روزمره مانند گرفتن پنچری ماشین و چه کارهای بزرگی مثل تاسیس شرکت و استقلال مالی.

خواندن کتاب غیرممکن غیرممکنه،کار نشد ندارد را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

 این کتاب را بهتر است کسانی بخوانند که انگیزه خود را برای تغییر و شروع یک کار تازه از دست داده‌اند و یا موانع را چنان بزرگ می‌بینند که نمی‌توانند دست به کاری برای رفعشان بزنند. 

بخشی از کتاب غیرممکنْ غیرممکنه، کار نشد ندارد

مادر من مانند بولداگ سرسخت است، مانند جون کلیوِر است و مثل راننده‌های کامیون فحش می‌دهد. پدر و مادرش الکلی بودند و در خانه‌های خیریهٔ دولت در نیوآرک بزرگ شد. از روی ضرورت یاد گرفت چطور یک دلار را مدتِ بیشتری نگه دارد و یکی از کوشاترین و باهوش‌ترین افرادی است که تابه‌حال ملاقات کرده‌اید. او به من گفت به‌ندرت احساس دوست‌داشتنی‌بودن، ارزشمندبودن یا زیبابودن داشته، اما سر قولی که به خودش داده، مانده است: وقتی به‌اندازهٔ کافی بزرگ شد، راهی برای زندگیِ بهتر پیدا خواهد کرد.

یادم می‌آید بچه که بودم، تمام کوپن‌های روزنامهٔ یکشنبه را می‌بریدیم. او راه‌های مختلفِ پس‌اندازکردن را به من یاد داد. مادرم به من یاد داد اگر حواسم باشد و رسیدِ خرید را برای شرکت‌ها بفرستم، آن‌ها برایم اقلام رایگان می‌فرستند، چیزهایی مانند کتاب آشپزی یا وسیلهٔ آشپزی. یکی از دارایی‌های باارزشِ مادرم رادیوی ترانزیستوریِ کوچکی بود که از آب‌پرتقال تروپیکانا۴۹ مجانی گرفته بود. رادیو به اندازه و شکل و رنگِ پرتقال بود و آنتن راه‌راهِ قرمز و سفیدی داشت که مانند یک نی به آن چسبیده بود. او عاشق این رادیو بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۰)
Nafas
۱۳۹۹/۰۴/۲۵

🔔 حال دلم با خوندن این کتاب خوب بود. خیلی ازش تاثیر گرفتم و دوسش داشتم. در عین جملات فوق العاده مثبت و انگیزشی که داشت بخش هایی از کتاب خیلی حوصله سر بر و غیرکاربردی بود و من رو از خوندن کتاب

- بیشتر
Rasoul
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

گذشته از شعار ها و حرفهای تکراری، پیشنهاداش ملموس و کاربردی به نظر میاد ترجمه هم خوب بود

. p.z.sh.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵

وقتی اینستاگرام روی جلد کتاب ها تاثیر میذاره!!!!!!! 😓😕 {ما کتاب رو بخاطر افکار نویسنده میخونیم نه ظاهرش }

behdad khalili
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

کتابی است که قابلیت اجرا برای خواننده دارد

امیر
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

با لحظه های یاس و نا امیدی که باعث میشه قید هدف و خواسته امون رو بزنیم آشنا میکنه... و کمک میکنه یه کم دیگه صبر کنیم

zeynolabdin zarei tabar
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

خیلی کاربردی بود خیلی خوشم اومد مخصوصا تو مقدمه ک نظرات افراد مشهور ک نظر داده بودن راجب نویسنده و هدف کلی موضوع کتاب جهت گیری مثبتی میداد در خوندن کاملش ..در کل نکات آموزنده داشت..

فرزانه رضایی
۱۳۹۹/۰۵/۳۰

تمرین های مفید داشت و کتاب مثبتی بود. خوندنش میتونه الهام بخش باشه.

حسین محمدی
۱۳۹۹/۰۷/۰۵

غیرممکن ممکنه یاغیرممکن غیرممکنه عنوان جالب این کتاب است که زندگی نویسنده وافرادزیادی رادرسراسرجهان عوض کرده است ماری فورلئوانسان راترغیب به انجام دادن رویاهای بزرگ زندگی دعوت میکند

nima
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

واقعا کتاب تاثیر گذار و کاربردی هستش مخصوصا برای اونایی که ایده هایی تو ذهنشون دارن ولی عملی نمیکن 💭

Amiralii Dor
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

با سلام واقعا عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۱۶)
اگر به چیزی باور نداشته باشید، آن چیز شدنی نیست، تمام. لحظه‌ای که به مغزتان می‌گویید «این شدنی نیست» یا «نمی‌تونم» یا «هیچ فایده‌ای نداره»، صددرصد حق با شماست. شما به مغزتان فرمانِ خاموشی می‌دهید؛ ذهن و بدنتان هم به‌دنبال آن خاموش خواهند شد.
man1414
بدیهی آن چیزی است که تا کسی آن را نشان نداده است، هرگز دیده نمی‌شود.
رضار
یکی را انتخاب کنید اگر دنبال دو خرگوش بدوید، هیچ‌کدام را نخواهید گرفت.
man1414
هرچیزی در دنیای مادی ابتدا ریشه در فکرمان دارد.
Ramtin
هیچ‌چیز، هیچ‌کس، هیچ ترسی، هیچ محدودیتی، هیچ شرایطی، هرگز قدرت عقب نگه داشتن شما را ندارد.
fatemeh
اعتیادآورترین سیستم‌عامل‌ها با بهره‌گیری از پنج آسیبِ روانی ما را درگیر خودشان می‌کنند: اثر تناوبی دستگاه، جایزه‌های متنوع (آیا ایمیل جدیدی بهم رسیده؟ متن یا...)، نیاز به دیده‌شدن (بهم توجه کن، من رو بشناس، لایکم کن، دوستم داشته باش)، نیاز به تعامل (باید جواب بدم و تشکر کنم، نباید بی‌ادب به نظر بیام)، ترسِ ازدست‌دادن فرصت (نگرانیِ ازدست‌دادن) و مازوخیستی‌ترین انگیزه: مقایسهٔ همیشگیِ خودمان با دیگران (چیزی که من به آن می‌گویم سم مقایسه).
w.y
«زندگی ۱۰ درصد چیزی است که برایت اتفاق می‌افتد، ۹۰ درصد نحوهٔ واکنش توست.»
mz
تحقیقات علم اعصاب نشان می‌دهند ما قادریم شبکهٔ عصبیِ جدیدی بسازیم و مغزمان را تمرین دهیم تا به شیوهٔ جدیدی فکر کند. هر تفکری را که بیشتر در ذهن تکرار کنیم و احساسات شدیدتری نسبت‌به آن داشته باشیم تقویت می‌کنیم. ازنظر جسمی هم آن شبکه‌های عصبی را می‌سازیم و تقویت می‌کنیم. این به این معنی است که ما می‌توانیم باورهایمان را در مغز و سیستم عصبی‌مان سیم‌پیچی کنیم. هر فکری که به آن بی‌توجه باشیم و آن را تقویت نکنیم ضعیف خواهد شد و بالاخره از بین خواهد رفت.
sheida
، تا ما اول شجاعتِ تغییرِ خودمان را نداشته باشیم، تغییر چشمگیری در دنیا ایجاد نخواهد شد. برای اینکه تغییر کنیم، اول باید باور داشته باشیم می‌توانیم.
s4jed.j
«مادامی‌که به مسیرتان ادامه می‌دهید و متوقف نمی‌شوید، مهم نیست چقدر آهسته می‌روید.»
man1414

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۸