با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چه کسی قشقره‌ها را می‌کشد؟

دانلود و خرید کتاب چه کسی قشقره‌ها را می‌کشد؟

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چه کسی قشقره‌ها را می‌کشد؟  نوشته  حجت شاه‌محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چه کسی قشقره‌ها را می‌کشد؟

زمانی که تجاوز عراق به خاک ایران آغاز شد سورن هاکوپیان، یکی از جوانان اقلیت‌ مذهبی کشور بود که به چشم خود اولین اقدامات متجاوزانه نیروهای صدام را دید. هاکوپیان که به همراه خانواده خود در خرمشهر زندگی‌ می‌کرد در همان دوران نوجوانی که طعم جنگ را در شهر خود چشید به خوبی ماهیت راستین آن را شناخت. هرچند خانواده‌ این رزمنده مسیحی در نهایت مجبور به ترک خرمشهر و نقل مکان به اصفهان می‌شوند اما او و برادرانش تجاوز به شهرشان را تاب نیاورده و داوطلبانه پای به جبهه نبرد می‌گذارند. سورن هاکوپیان در لشکر 84 خرم آباد در برابر تهاجم دشمن بعثی به ایستادگی پرداخت. وی تیر ماه سال 67 در حالی که در حال دفاع از خاک کشور در برابر یکی از حمله‌های گسترده عراقی‌ها بود از ناحیه پا مجروح شده و به محاصره نیروهای عراقی در آمد. خاطره هاکوپیان از لحظه اسارتش حاوی صحنه‌های تکان دهنده‌ای چون رد شدن تانک از روی مجروحان ایرانی است اما سرنوشت برای این رزمنده ارمنی آینده متفاوتی را رقم زد. او در حالی که مجروح بود توسط نیروهای عراقی به اسارت در آمده و مدت دو سال را در اردوگاه اسیران ایرانی در کشور عراق گذراند. سال‌های اسارت این رزمنده سرشار از خاطرات غم‌انگیز و بعضا حیرت آور است. این رزمنده مسیحی، نمای متفاوت و روایت بکری را از هشت سال پایمردی مردان خدا در دفاع مقدس بیان می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
S
۱۳۹۵/۱۰/۱۲

سورن هاکوپیان💗 با وجود اینکه قرار بود همان روز ترخیص شود اما نتوانست از دوستانش جدا شود که همین اقدامش منجر به مجروحیت و اسارتش شد سورن هاکوپیان رنجهای فراوانی متحمل شد رنج وی از زمان آوارگی از شهر خرمشهر

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
شهدای ارامنه اصفهان در جنگ تحمیلی   ۱- شهید ورژ باغومیان ۲- شهید رایموند باغرامیان ۳- شهید وارتان آبراهامیان خود را با تمام سلاح‌های خدا مجهز کنید تا بتوانید در برابر وسوسه‌ها و نیرنگ‌های شیطان ایستادگی نمایید. از یک‌یک سلاح‌های خدا به هنگام حمله دشمن‌تان، شیطان، استفاده کنید تا بتوانید حمله‌های او را دفع نمایید و در آخر، پیروز بر پای‌های خود بایستید. کتاب مقدس، نامه پولس به مسیحیان افسس، باب ۶، آیه‌های ۱۲ و ۱۳
S
«تو مگه مسیحی نیستی. چرا به خمینی فحش نمی‌دی؟ اگه هر چی گفتم انجام بدی، بهت قول می‌دم جات رو عوض کنم و به یک بازداشتگاه بهتر بفرستمت. اصلاً شاید رفتی خونه. اینا آدمای کثیفی هستن. مجوسن، نجسن. تو یه مسیحی پاکی و نباید بین اینا باشی.»
عبدالرضا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۲۸۷-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۳۵۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۲۸۷-۲