با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شکست بخورید و برخیزید

دانلود و خرید کتاب شکست بخورید و برخیزید

چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شکست بخورید و برخیزید  نوشته  اسکات آدامز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شکست بخورید و برخیزید

معرفی کتاب شکست بخورید و برخیزید

اسکات آدامز خالق یکی از مشهورترین کتاب‌های کارتونی نیم قرن اخیر در کتاب شکست بخورید و برخیزید به بیان شکست‌های خود در مسیر موفقیت پرداخته است. این کتاب توسط شاهین احمدی به فارسی ترجمه شده است.


درباره کتاب شکست بخورید و برخیزید

شکست بخورید و برخیزید نگاهی نو به مسیر موفقیت دارد. اسکات آدامز نویسنده این کتاب تلاش کرده تا از تبدیل این اثر به پندنامه پرهیز کند و در این مسیر نیز موفق بوده است. او در این کتاب روش‌های جدیدی برای فکر کردن درباره فرآیند یافتن شادی و موفقیت ارائه می‌دهد اما از خوانندگان می‌خواهد تا آن‌ها را با آنچه می‌دانند، آنچه انجام می‌دهند، و آنچه دیگران پیشنهاد می‌کنند، مقایسه کنند تا در نهایت به فرمول خاص خود دست یابند.

درواقع این کتاب، داستان موفقیت بسیار نامحتمل یک فرد با مجموعه‌ای از شکست‌های خجالت‌آور است. اگر به‌دنبال آن هستید که بدانید کجای کار را اشتباه رفته‌اید که تا به امروز به موفقیت دست پیدا نکرده‌اید، ایده‌های نابی در این کتاب خواهید یافت. شاید ترکیبی از آنچه می‌دانید به علاوه آنچه در این کتاب خواهید خواند، برای دور نگه داشتن شما از ورطه شکست کافی باشد.

نویسنده این کتاب می‌گوید که در این کتاب تلاش کرده تا خوانندگان را از تمام گام‌های مورد نیاز یک فرد برای دست‌یابی به موفقیت آگاه ‌کند. معادل بشری موفقیت، سود است. سود تنها چیز ساده‌ای است که می‌توان با اندازه‌گیری آن، حاصل تمام تصمیمات پیچیده زندگی را روشن کرد. ای کاش می‌توانستم یک فرمول مطمئن برای موفقیت به شما هدیه کنم، اما زندگی به این سادگی نیست. آنچه می‌توانم انجام دهم، توصیف مدلی جهت مقایسه آن با روش فعلی شما در انجام امور است. واکنش مناسب شما، می‌تواند ترکیبی از آنچه اکنون انجام می‌دهید و آن چیزی باشد که در این کتاب می‌خوانید.

خواندن این کتاب را به چه کسانی توصیه می‌کنیم

اگر به دنبال موفقیت هستید، اما راه و رسم رسیدن به آن را نمی‌دانید، اگر فکر می ‌کنید برای کسب موفقیت نیاز به کمک افراد موفق و بانفوذ دارید اما در اطراف خود چنین افرادی وجود ندارند و از نابرابری اجتماعی جهت کسب موفقیت ناراحت هستید، خواندن این کتاب می‌تواند راه جدیدی را پیش روی شما باز کند.

درباره نویسنده

اسکات آدامز خالق یکی مشهورترین و اثرگذارترین کتب کارتونی نیم قرن اخیر به نام دیلبرت است. او پس از ۱۶ سال فعالیت در حوزه فناوری شرکت‌هایی از قبیل بانک کروکر نشنال و پسیفیک‌بل بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۲، به یک نقاش کارتونی تمام‌وقت تبدیل شد. امروز کتب پرفروش متعددی از آدامز با عناوینی از قبیل اصل دیلبرت و راهنمای فوق‌سری مدیریت داگبرت منتشر شده و شهرت وی را جهانی کرده است. اسکات آدامز درباره خود می‌گوید: در هیچ کاری، متخصص نیستم، که این امر شغل مرا نیز شامل می‌شود. نقاشی‌هایم انگار توسط یک میمون مست احمق کشیده شده‌اند و دست‌خط دستپاچه و شبیه یک دانشجوی ترم دوم دارم. برای خودم هم عجیب است که چرا همچنان بابت این شغل به من پول می‌دهند.

جملاتی از کتاب

وقتی در دهه سوم زندگی بودم، کسی را نمی‌شناختم که به من بگوید چگونه نقاش کارتونی بشوم، چگونه یک کتاب بنویسم یا به شکل کلی چگونه موفق شوم. این امر یکی از موانع بزرگ موفقیت من بود. به نظر می‌رسد که سایر افراد از خرد دوستان و خانواده‌های خود بسیار نفع می‌برند. این همان نابرابری است که همزمان مرا هم آزار می‌داد و هم تشویق می‌کرد. در نتیجه، دهه‌ها تلاش کردم درک کنم که در مسیر موفقیت، چه چیزی نتیجه‌بخش است و چه چیزی نتیجه‌بخش نیست.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Anahid
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

ترجمه زیاد خوب نبود در برخی قسمت ها ابهام اساسی داشت اشکال تایپی هم در متن زیاد بود خود کتاب عالی بود

Nafas
۱۳۹۹/۰۶/۰۲

🔔 مطالب خیلی مفید و تا حدودی هم کاربردی داشت. اما می تونست با خلاصه گویی حجم کتاب رو پایین بیاره تا وقت کمتری رو از خواننده بگیره. توصیف اتفاقاتی که برای خود نویسنده افتاده بود بسیار جالب و تاثیرگذار بود. در کل

- بیشتر
saeed
۱۳۹۹/۰۷/۲۲

من از کتابای روانشناسی موفقیت بیزار بودم ولی این یکی بیشتر از اینکه یه عالمه چیز رو طوطی وار بهتون تزریق کنه، از تجربیات شخصی خودش میگه و تقریبا یه جور بیوگرافیه. نکته دیگه هم شخصیت نویسنده است که از

- بیشتر
masy n
۱۳۹۸/۱۲/۰۳

لطفا تخفیف بذارید روی این کتاب🌷

ALI...
۱۳۹۹/۰۴/۲۵

در نوع خودش کتاب جالبیه، میتونید چندتا توصیه خوب از کسی که با کارتونیست بودن میلیونر شده داشته باشید، ترجمه ش روانه نسبتا، ولی یه مشکل داره که کلمه به کلمه معنی شده همین موجب شده متن بعضی جاها اون

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۲)
شما نسبت به زمانی که این کتاب را شروع کردید، انسان متفاوتی شده‌اید.
Nafas
اگر کار خود را به‌درستی انجام دهم، نیازی به تایید دیگران نخواهم داشت.
Nafas
در عمل، اشتیاقم با موفقیت افزایش می‌یافت. بیش از آنکه اشتیاق باعث موفقیت شود، موفقیت باعث اشتیاق می‌شود.
Nafas
اشتیاق به‌سادگی ممکن است نشانه‌ای از استعداد باشد. نوع بشر از کارهایی که بر آنها تسلط دارد، لذت می‌برد و از کارهایی که تسلط ندارد، لذت نمی‌برد.
Nafas
وقتی سوالات بغرنج یا پیچیده مطرح می‌شوند، احساس حقارت ناشی از ناآگاهی، تنها احساس موجود است.
کاربر ۲۷۹۲۷۹۲
فرمول موفقیت: هر مهارتی که کسب می‌کنید شانس موفقیت شما را دو برابر می‌کند.
Anahid
موفقیت حتی در صورتی که ۹۵ درصد مواقع شکست بخورید نیز به شکل کاملی در دسترس است.
علی مردان ریگی
ایده‌های خوب هیچ ارزشی ندارند، چرا که تعداد بسیار زیادی از آنها در سراسر دنیا وجود دارد. بازار، به اجرای ایده‌ها پاداش می‌دهد، نه به ایده‌ها. بعد از آن، روی ایده‌هایی تمرکز کردم که می‌توانستم آنها را اجرا کنم
علی مردان ریگی
همیشه دیدگاه دقیقی نسبت به قابلیت‌های خود نداریم. فکر می‌کنم بیشتر افرادی که از سخنرانی عمومی می‌ترسند، تصور نمی‌کنند که در نتیجه آموزش تا چه حد می‌توان تغییر را احساس کرد. فکر نکنید از پتانسیل‌های خود آگاه هستید. گاهی تنها روش برای درک اینکه چه کارهایی می‌توانید انجام دهید، این است که شخصا خود را بیازمایید.
saeed
این مثل معروف را شنیده‌اید که توانا بود هر که دانا بود. دانش روان‌شناسی، غنی‌ترین شکل این قدرت است.
Anahid

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۰۱
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۰۱