با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترامپ در خانه سفید

دانلود و خرید کتاب ترامپ در خانه سفید

۱٫۰ از ۴ نظر
۱٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترامپ در خانه سفید  نوشته  باب وودوارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ترامپ در خانه سفید

باب وودوارد که تاکنون دربارهٔ هشت رئیس‌جمهور آمریکا از نیکسون تا اوباما گزارش‌هایی تحقیقی و مستند ارائه کرده است، این بار به تشریح جزئیات بی‌سابقه‌ای از زندگی پرتنش دونالد ترامپ در داخل کاخ سفید و نحوهٔ اداره سیاست‌های خارجی و داخلی کشورش می‌پردازد.

«ترامپ در خانه سفید» مستندترین روایت از نخستین سال رئیس‌جمهوری را به تصویر می‌کشد که هم‌اینک بر مسند قدرت نشسته است. کانون ماجرا، مباحثات آتشین و نحوهٔ تصمیم‌گیری در دفتر رئیس‌جمهور، اتاق عملیات کاخ سفید، ایرفورس وان و محل اقامت وی است.

وودوارد با استفاده از صدها ساعت مصاحبه با منابع دست‌اول، صورت‌جلسهٔ ملاقات، خاطرات روزانه و اسناد و مدارک این کتاب را نوشته است. جزئیات با دقت تمام و به‌صورت روزمره به ثبت رسیده‌اند. «ترامپ در خانه سفید» به توصیف موضوعات کلیدی سیاست خارجی مانند کره شمالی، افغانستان، ایران، خاورمیانه، ناتو، چین و روسیه می‌پردازد. همچنین با تعمق، چالش‌های سیاست داخلی ترامپ مانند تجارت، تعرفه‌ها، مهاجرت، قانون مالیات‌ها، توافق پاریس و خشونت نژادی در شارلوتزویل در سال ۲۰۱۷ را تشریح می‌کند. ناگفته نماند که خود ترامپ درخواست مصاحبه برای این کتاب را رد کرد.

این اثر مطالبی تکان‌دهنده از مشروح مذاکرات بین وکلای ترامپ و رابرت مولر، بازرس ویژهٔ تحقیقات دربارهٔ روسیه را بیان کرده و برای نخستین بار جزئیات این مذاکرات را فاش می‌کند.

وودوارد می‌نویسد: «کودتایی در دولت در جریان است. فروپاشی روانی قوهٔ مجریهٔ قوی‌ترین کشور دنیا.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
احسان شیرکوهی
۱۳۹۸/۰۳/۰۵

با توجه به نظر قبلی توسط برادر imanshahbeigi👇 به نظر می‌رسد بیشتر قصد نویسنده بزک چهره آمریکاست، وگرنه عنوان اصلی Fear: Trump in the White House از the استفاده کرده و مشخص است ترجمه باید بشود کاخ سفید ولی چون می‌خواهند تصویر اربابشان در

- بیشتر
imanshahbeigi
۱۳۹۸/۰۲/۳۰

مترجم به عنوان یک انسان بالغ و طبیعتا به عنوان یک انسان از چنان بیسوادی عمیقی رنج می بره که نمی‌دونه white house یعنی کاخ سفید و هر خانه سفیدرنگی نیست. و تاسف بسیار برای ناشر نالایق تر از خودش

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۶
تعداد صفحات۴۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۶