با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کاروان امید: سرگذشت تری فاکس

دانلود و خرید کتاب کاروان امید: سرگذشت تری فاکس

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کاروان امید: سرگذشت تری فاکس  نوشته  لسلی اسکرای‌وینر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کاروان امید: سرگذشت تری فاکس

لسلی اسکرای‌ وینر، زندگینامه نویس است. تری فاکس یک جوان کانادایی بود با زندگی معمولی هر جوانی در سن و سال او؛ سرگرم درس و ورزش و تفریح. اما اتفاقی زندگی‌اش را زیر و رو کرد. در ۱۹ سالگی تشخیص دادند که سرطان پیشرفته استخوان دارد و در نتیجه بیماری یک پایش را از دست داد. و این انتخاب‌های آدم‌ها در شرایط دشوار است که می‌تواند از یک آدم معمولی، قهرمانی بسازد. تری فاکس بعد از این که بر افسردگی ناشی از شرایطش فایق آمد، تصمیم گرفت گامی فراتر بردارد. او که در دوران بستری شدنش از نزدیک شرایط دشوار بیماران سرطانی را دیده بود عزم کرد برای مبارزه با این بیماری کاری بکند. و این‌گونه بود که «ماراتن امید» شکل گرفت. او تصمیم گرفت از شرق تا غرب خاک کانادا را بدود و برای تحقیقات مربوط به مبارزه با سرطان پول جمع کند. تصمیمی که برای هر دونده حرفه ای اقدامی بسیار بلندپروازانه و دیوانه‌وار تلقی می‌شود چه رسد به دونده ای با یک پا. او شش ماه تمام هر روز حدود ۴۰ کیلومتر، یعنی مسافتی نزدیک به یک مسابقه دوی ماراتن، را دوید و تا آخرین نفس تسلیم نشد. «کاروان امید» داستان مبارزه تری است با ناامیدی و یاس و نمایشی است شگفت انگیز از پیروزی اراده انسان.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
msadeq
۱۳۹۶/۰۱/۲۸

فی نفسه کار تری فاکس قابل تحسینه.ولی توی این کتاب ماراتن تری فاکس رو بزرگتر از چیزی که هست نشون میدن.در حین خوندن کتاب گاهی به قهرمان های خودمون مث بعضی رزمنده های دفاع مقدس فکر می کردم.واقعا واژه قهرمان

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۹-۰۱-۳
تعداد صفحات۲۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۹-۰۱-۳