با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رومئو و ژولیت

دانلود و خرید کتاب رومئو و ژولیت

۴٫۴ از ۲۲ نظر
۴٫۴ از ۲۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رومئو و ژولیت  نوشته  ویلیام شکسپیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت یکی از تراژدی‌های عاشقانه شکسپیر است که به صورت نمایشنامه نوشته شده است. در اصل شکسپیر این عشق باستانی را از روی شعری به همین نام گرفته و با اضافه کردن جزییاتی دلچسب این نمایشنامه را تبدیل به یکی از محبوبترین آثار خود کرده است. داستان در مورد دو عاشق است که با پایانی بهت‌انگیز به هم نمی‌رسند اما نکته جالب این است که تمام این داستان در ورونا روایت می‌شود در حالی که شکسپیر هرگز آنجا را ندیده است. داستان از جایی شروع می‌شود که دو خاندان بزرگ ورونا یی با هم دچار اختلافاتی می‌شوند و مشکلات زیادی در سایه‌ این اتفاقات پدید می‌آیند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
مستاجر خدا :)♡
۱۳۹۹/۰۸/۲۰

فقط میتونم بگم که وقتی این اثر را به پایان رسوندم یک کتاب دیگه دیدم که در اون متنی نوشته شده بود که کاملا با اون موافق بودم و آن متن این بود که: بسیاری از پژوهشگران معتقدند کتاب رومئو و

- بیشتر
محمد
۱۳۹۸/۱۲/۲۸

یه عاشقانه ی تلخ. احساسات شخصیت ها به خوبی به خواننده منتقل میشه خصوصا نیمه دوم داستان.

nillll
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

قلبم درد اومد چ غمناک . . .

Soheil.R
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

عاااالیییی

hannah15
۱۳۹۷/۱۰/۰۸

نسخه چاپی هم هست؟؟؟

هنرمند هنردوست
۱۳۹۷/۱۱/۰۲

عشقی به زیبایی ولطافت یک گل عشقی به عمر یک گل🌹

سارا
۱۳۹۹/۰۵/۰۳

بنظرم این قدر کاستن از چنین اثر فاخری احترام‌گونه نیست. نتیجه اش هم در نظرات کاربران مشخصه... .

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱)
راهب لورنس: آرام باش. جهان بزرگتر از آن چیزی است که گمان می‌کنی.
mahboob
لذت شدید، پایانی شدید به همراه دارد. مانند باروت و آتش که در لحظه‌ای که با یکدیگر همراه می‌شوند، با هم یکی می‌شوند و سپس در زمان کوتاهی نابود می‌شوند.
هنرمند هنردوست
رومئو: راه نفس کشیدنم تنگ شده است. با اشک من دریایی سیراب می‌شود. از چشمان من آتش می‌بارد. احساس خفگی می‌کنم. دیگر باید بروم. من اینجا حضور ندارم. من جای دیگری هستم.
k.m.27
رومئو: تو عشق را چیز لطیفی می‌دانی؟ عشق دشوار و خشن است و دائما تو را مانند خاری می‌خراشد.
Elahe Ebrahimi
ژولیت: تو اینجا چه می‌کنی؟ چگونه تا اینجا آمده‌ای؟ دیوار عمارت بسیار بلند است. رومئو: دیوار سنگی نمی‌تواند عشق را بیرون نگه دارد.
Elahe Ebrahimi
مرکشیو: رومئو تو عاشق هستی. بال‌های کوپید را قرض بگیر با آن‌ها از بالای دروازه پرواز کن و به داخل برو. رومئو: آنقدر سنگین عشق هستم که پرهای سبک کوپید نمی‌تواند مرا از جا تکان دهد.
Elahe Ebrahimi
لذت شدید، پایانی شدید به همراه دارد. مانند باروت و آتش که در لحظه‌ای که با یکدیگر همراه می‌شوند، با هم یکی می‌شوند و سپس در زمان کوتاهی نابود می‌شوند.
Elahe Ebrahimi
کاپولت: برادر منتگیو! ازدواج ژولیت با رومئو این دو خاندان را به یکدیگر متصل کرده است. ما دیگر دشمنی با هم نخواهیم داشت. شاهزاده: این صبح غم‌انگیز و سخت، شروعی برای یک صلح اندوهناک است. صلحی که با مرگ رومئو و ژولیت ایجاد شد. هیچ داستانی غم‌ناک‌تر از داستان رومئو و ژولیت نیست...
Elahe Ebrahimi
راهب لورنس: لذت شدید، پایانی شدید به همراه دارد.
MSD
راهب لورنس: لذت شدید، پایانی شدید به همراه دارد.
MSD

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۱۶صفحه
نوع فایلEPUB