با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نمایشنامه‌خوان‌ها روی صحنه؛ منابعی برای نمایشنامه‌خوانی شامل نکته‌ها، نمایشنامه‌ها و کاربرگ‌ها اثر آرون شپرد

دانلود و خرید کتاب نمایشنامه‌خوان‌ها روی صحنه؛ منابعی برای نمایشنامه‌خوانی شامل نکته‌ها، نمایشنامه‌ها و کاربرگ‌ها

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نمایشنامه‌خوان‌ها روی صحنه؛ منابعی برای نمایشنامه‌خوانی شامل نکته‌ها، نمایشنامه‌ها و کاربرگ‌ها  نوشته  آرون شپرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نمایشنامه‌خوان‌ها روی صحنه؛ منابعی برای نمایشنامه‌خوانی شامل نکته‌ها، نمایشنامه‌ها و کاربرگ‌ها

آرون شپارد، نویسنده آمریکایی توانا در حوزه ادبیات نمایشی کودک و نوجوان، در کتاب «نمایشنامه‌خوان‌ها روی صحنه» منابعی برای نمایشنامه‌خوانی شامل نکته‌ها، نمایشنامه‌ها و کاربرگ‌ها معرفی کرده است.

نمایشنامه‌خوانی ساده‌ترین شکل تئاتری است که از دو بخش ادبیات (نمایشنامه) و خواندن پشتیبانی می‌کند و روشی بسیار مؤثر و کارآمد در بیان ادبیات به شکلی دراماتیک است.

امروزه به خصوص در دانشکده‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها نمایشنامه‌خوانی به یک علم اولیه تبدیل شده است طوری که به آن به عنوان یک ابزار کلیدی ایجاد علاقه و مهارت در خواندن نگاه می‌شود. جوانان به آن گرایش بسیار دارند و آن را به دلیل علاقه‌شان به کار گروهی بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

کتاب «نمایشنامه‌خوان‌ها روی صحنه» مجموعه منابعی است برای نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و آموزش نمایشنامه‌خوانی. بویژه برای سنین ۸ یا ۹ سال به بالا. این اثر حاصل پنج سال تجربه حرفه‌ای شپارد در نمایشنامه‌خوانی به عنوان مجری طرح و کارگردان و همچنین سالیان سال تجربه در نمایشنامه‌نویسی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و خدمات اینترنتی است.

بخش اول، شامل سه نمونه نمایشنامه برای یادگیری و استفاده است. بخش دوم، شامل نکته‌هایی مفصل و خاص دربارۀ نمایشنامه‌نویسی، صحنه‌پردازی و نمایشنامه‌خوانی است. بخش سوم، شامل تمام چیزهایی است که شما برای شروع کار نمایشنامه‌خوانی در کلاس درس یا کتابخانه و یا برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه بزرگسالان بدان نیاز دارید و بخش چهارم، فهرستی از منابع بیشتر را ارائه می‌دهد.

شپارد از سال ۱۹۷۵ در آموزشگاه‌های کالیفرنیای امریکا به اجرای نمایش برای کودکان پرداخته است. او در طی پنج سال (از سال ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۱) بازیگر حرفه‌ای در یک گروه نمایشنامه‌خوانی بوده و در این گروه نمایشنامه‌های بسیاری نوشته و کارگردانی کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۲۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۲۱