با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

دانلود و خرید کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

۴٫۴ از ۸ نظر
۴٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

در جهان هستی قوانین بی‌شماری حاکم است که انسان تا امروز تنها بخشی از آن‌ها را درک و تجربه کرده است. کاربرد بسیاری از این اصول و قوانین در زندگی، باعث شکوفایی توانایی‌های بالقوه‌ ما می‌شوند. این توانایی‌ها از زمانی که متولد می‌شویم درون ما نهفته است. بسیاری از ما پا به دوران نوجوانی و جوانی گذاشته، میانسالی را تجربه کرده و آرام آرام به سالخوردگی و پیری قدم گذاشته‌ایم ولی نکتۀ اساسی در این است که ما هرگز به نیروها و عظمتی که درون خود حمل می‌کنیم هیچ توجهی نداشته‌ایم یا آنها را کشف نکرده‌ایم. اگر به‌دنبال ثروت، موفقیت، کامیابی و... هستیم، باید ابتدا درون خود را جست‌وجو کنیم، نیروهایمان را پیدا کنیم، آنها را رشد دهیم و به بیرون و دنیای اطراف انعکاس دهیم. به عبارت دیگر «باید باشیم، تا داشته باشیم». کتاب «دنیای درون» جول اوستین هشت اصل را معرفی می‌کند که به شما کمک خواهند کرد تا به نیروهای بالقوه و نهفته خود دست یابید و تبدیل به حقیقتی شوید که برای آن خلق شده‌اید. این اصول را در عمل به‌کار گیرید و قدم به مرحله جدیدی از سرنوشت خود بگذارید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
بهار
۱۴۰۰/۰۲/۰۷

در کل خوب بود.. کلا کتابای ایشون خوب هستن و ارزش خوندن دارن..

آبی آسمانی
۱۳۹۸/۱۰/۲۸

خیلی عالیه و پر از انرژی مثبته...ممنون از طاقچه که اینو توی کتابخونه گذاشته

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲۱)
هرگز آنچه خداوند در گذشته برای‌تان انجام داده است را فراموش نکنید.
آبی آسمانی
زمانیکه تأیید خداوند را به‌همراه دارید، به تأیید شخص دیگری نیاز نیست.
بهار
شما بهتر از آن چیزی هستید که فکر می‌کنید. شما عظمت و قدرت فراوانی در درون و وجودتان حمل می‌کنید؛ بزرگ‌تر از آنکه بخواهید در جایی که هستید، گرفتار بمانید. تقدیر و سرنوشت شما بسیار متعالی‌تر از آن است که گرفتار روزمرگی و سطح متوسط رشد شوید.
حمید
خداوند می‌فرماید: «هر وعده‌ای که بتوانید رؤیای آن را در قلب‌تان شعله‌ور نمایید، من آن را محقق خواهم کرد».
Baran Mim
اگر در ترافیک گرفتار شدید، نگرش مثبت را انتخاب کنید: «قصد ندارم که به‌خاطر این ترافیک مضطرب شوم. می‌دانم که در مکان درست و زمان مناسبی قرار دارم».
آبی آسمانی
رؤیای او برای زندگی شما، بزرگتر از رؤیای خود شما است.
Baran Mim
انسان از کنار این نکته به‌راحتی عبور می‌کند که الگوهای معیوب، سبب خلق چرخه‌های معیوب شده و به‌اصطلاح بدشانسی‌ها را در زندگی جاری می‌سازند. این الگوهای معیوب مانع شکوفایی استعدادها و عظمت وجودی انسان شده و موجب خلق آشفتگی و تضاد در زندگی بشر می‌شود.
Negin
هرآنچه پیش روی چشمان خود نگاه دارید، ناخودآگاه به‌سوی آن حرکت خواهید کرد.
Baran Mim
موفقیت‌های‌تان را دوباره بازگو کنید. به‌یاد آوردن وقایع خوب و شیرین، شما را نیرومندتر می‌سازد.
بهار
متأسفانه بشر بر اساس الگوهایی قدیمی که از نسل‌های گذشته به ارث برده یا توسط جامعه، والدین و غیره، بر او دیکته و تلقین شده، در چرخۀ معیوبی گرفتار است و می‌پندارد که وضعیت زندگی هر فردی رابطۀ مستقیمی با شرایط اطراف او دارد؛ ولی انسان از کنار این نکته به‌راحتی عبور می‌کند که الگوهای معیوب، سبب خلق چرخه‌های معیوب شده و به‌اصطلاح بدشانسی‌ها را در زندگی جاری می‌سازند
Negin

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۲
تعداد صفحات۲۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۲