با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راخمانینف (کنسرتو پیانو شماره ۲)

دانلود و خرید کتاب راخمانینف (کنسرتو پیانو شماره ۲)

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راخمانینف (کنسرتو پیانو شماره ۲)  نوشته  پیتر گاتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راخمانینف (کنسرتو پیانو شماره ۲)

کنسرتو پیانو شماره ۲ راخمانینف،پیانیست و نوازنده مشهور روس از برجسته‌ترین آثار موسیقی قرن بیستم و نام آشناترین آثار تصنیف شده برای پیانو و ارکستر است. این اثر سرشار از جلوه‌های صوتی کم‌نظیر، پرداخت پرظرافت در توزیع تمپو و دینامیک صوتی است. کنسرتو پیانو شماره ۲، نقطه اتصال استعداد و نبوغ راخمانینف در سه زمینه نوازندگی پیانو، رهبری ارکستر و آهنگسازی است. پیتر گاتمن، نویسنده مشهور حوزه موسیقی در کتاب «راخمانینف (کنسرتو پیانو شماره ۲)»، با بررسی و شرح مهارت‌های راخمانینف در نوازندگی پیانو، رهبری ارکستر و آهنگسازی، به تحلیل نهایی کنسرتوی دوم او می‌رسد و پس از آن با بررسی اجراهای برگزیده از این کنسرتو، ظرافتهای پنهان آن‌ را آشکار می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
پویا
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

کتاب به غایت بیخودی هستش. نصفش تاریخ زندگی راخمانینوف و نصف بغیش نظر دادن های الکی در مورد اجراهاشه. انتظار من این بود که تحلیلی از این قطعه توش باشه ولی تقریبا تو یه پاراگراف کلش رو جمع کرده بود.

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۱
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۱