با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت بازار؛ راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش

دانلود و خرید کتاب مدیریت بازار؛ راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت بازار؛ راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش  نوشته  پاتریک فورسیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت بازار؛ راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش

«اگر بتوانید تله‌ای بهتر از رقبای خود بسازید، همهٔ دنیا به سراغ شما خواهند آمد. بازاریابی است که این تفاوت را ایجاد می‌کند.» «بازاریابی» یکی از رشته‌های بازرگانی است که سوءتعبیرهای بسیاری دربارهٔ آن وجود دارد. اغلب به نظر می‌رسد که این رشته، تنها دربارهٔ تبلیغات است و معمولاً افراد به جنبه‌های مختلف آن اهمیت نمی‌دهند؛ اما به عقیدهٔ این کتاب، بازاریابی فعالیتی تخصصی است که بر موفقیت هر شرکتی می‌تواند تأثیرگذار باشد. هدفِ افراد بازاریاب و فعالیت بازاریابی، ایجاد موفقیت و سودآوری بیشتر است؛ کتاب «مدیریت بازار» هم معتقد است که همهٔ شرکت‌ها می‌توانند با بازار فروش خود ارتباط بهتری برقرار کنند؛ پاتریک فورسیت، نویسندهٔ کتاب، در بخش مقدمه نوشته است: «این کتاب، تشریح بازاریابی برای افراد غیربازاریاب است. با خواندن این کتاب،‌ بازاریاب و باقی مشاغل موجود در یک شرکت، به‌واسطهٔ درک بهتر از بازاریابی، همکاری بهتری هم با یکدیگر خواهند داشت.» به همین دلیل هم در تشریح فنیِ مسائل مربوط به بازاریابی، زبانی روان و ساده به کار گرفته است.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
برندها و محصولات مختلف در صورتی موفق می‌شوند که در معرض دید عموم قرار بگیرند. هیچ‌کس نمی‌تواند چیزی را خریداری کند که از وجود آن آگاهی ندارد
reyhane
تبلیغ مبدل‌های حرارتی در تلویزیون پرهزینه و چندان هدفمندانه نیست، اما آگهی بازرگانی آن در مجلات فنی، علاوه بر هدفمندانه‌تر عمل کردن، بر کاهش هزینه‌ها نیز موثر خواهد بود؛
حمید
«اگر بتوانید تله‌ای بهتر از رقبای خود بسازید، همه دنیا به سراغ شما خواهند آمد. بازاریابی است که این تفاوت را ایجاد می‌کند.»
کاربر ۸۸۴۷۵۴

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۰۷-۸‬‬
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۰۷-۸‬‬