با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت بازار

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیریت بازار

راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مدیریت بازار  نوشته  پاتریک فورسیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مدیریت بازار

کتاب صوتی مدیریت بازار، اثر پاتریک فورسیت و ترجمه‌ی سمیرا صادق‌ابدلی راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش است. این اثر را با صدای محسن خدری می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی مدیریت بازار؛ راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش

کتاب صوتی مدیریت بازار شامل چهار بخش و دوازده فصل در حوزه‌ی بازاریابی، فرآیند آن، استراتژی و طراحی بازاریابی و ارتباطات در آن است. هدف اصلی این کتاب، شرح بازاریابی برای افراد غیربازاریاب است که به ارتباط و عملکرد بهتر مشاغل و فعالیت‌های دیگر با هم کمک می‌کند. پاتریک فورسیت در این اثر به مخاطبانش کمک می‌کند تا بازار را بشناسند. با حرفه‌ی بازاریابی آشنا شوند و عناصر تشکیل‌دهنده‌ی آن را شناسایی کنند و به واسطه‌ی برقراری یک همکاری بین این عناصر نوعی انسجام کلی بین آن‌ها برقرار کنند. 

کتاب صوتی مدیریت بازار؛ راهنمای قیمت‌گذاری و تدوین استراتژی فروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی مدیریت بازار برای تمام مدیران فروشگاه‌ها، مدیران بازاریابی و به طور کلی هرکسی است که در زمینه‌ی خرید و فروش کالا فعالیت دارد. 

درباره‌ی پاتریک فورسیت

پاتریک فورسیت مشاور و متخصص در زمینه‌ی بازاریابی، فروش، ارتباطات و مدیریت است. او نویسنده‌ی بیش از پنجاه کتاب‌ موفق در همین حوزه و کسب‌وکارهای موفق می‌باشد که بسیاری از آن‌ها در ایالات متحده و انگلستان منتشر شده است و تاکنون به ۲۳ زبان دنیا ترجمه شده است. او دوره‌های تخصصی بسیاری را در شرکت‌ها برگزار کرده است و هم‌اکنون به آموزش‌های فردی و برگزاری کنفرانس و سخنرانی‌های تخصصی می‌پردازد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۹ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸۵٫۷ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸۵٫۷ مگابایت