با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استراتژی در عمل: راهنمایی برای عملگران به سوی تفکر استراتژیک

دانلود و خرید کتاب استراتژی در عمل: راهنمایی برای عملگران به سوی تفکر استراتژیک

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استراتژی در عمل: راهنمایی برای عملگران به سوی تفکر استراتژیک  نوشته  جرج توستیگا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب استراتژی در عمل: راهنمایی برای عملگران به سوی تفکر استراتژیک

تاکنون هیچکس موفق نشده است استراتژی را ببیند یا آن را لمس کند. پس باید استراتژی را نوعی اختراع یا تراوشی از تصورات شخصی به حساب آورد. «جورج توستیگا» در کتاب «استراتژی در عمل» تلاش می‌کند برخی از مفاهیم اساسی مربوط به استراتژی و کاربرد آن را بررسی و تعریف کند.سپس سراغ مشکلات و مسائل کلیدی که مدیران در هنگام برنامه‌ریزی استراتژی با آن مواجه می‌شوند، می‌رود. توستیگا در فصل آخر کتاب نقشه راه تفکر استراتژیک را آموزش می‌دهد و چند نکته کاربردی برای پیاده‌سازی استراتژی در عمل ارائه می‌کند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
اگر نمی‌توانید چیزی را به سادگی تشریح کنید، به اندازه کافی آن را درک نکرده‌اید. «آلبرت اینشتین»
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴
یکی از مواردی که رهبران صنعت را از رقبایی که کمتر موفق هستند متمایز می‌کند، استراتژی آنان است. آنها استراتژی را به شانس واگذار نمی‌کنند. دستیابی به مزیت رقابتی، همواره نتیجه تلاش آگاهانه است.
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴
...تاکنون هیچ‌کس موفق نشده است استراتژی را ببیند یا آن را لمس کند. پس باید استراتژی را نوعی اختراع یا تراوشی از تصورات شخصی به‌حساب آورد... «هنری مینتزبرگ
" بامِ آسمون "
نتیجه معنابخشی، بینش است که منجر به چشم‌انداز کلان می‌شود.
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴
ریچارد فاینمن برنده جایزه نوبل فیزیک، اصلی ساده را برای جایگزینی آنچه دایمون به آن توجه می‌کرد بیان کرد: «نباید خود را فریب دهید و ساده‌ترین فرد برای فریب دادن خودتان هستید.» در کنار فرضیات غیرچالشی، تفکرات پوچ و واهی نیز وجود دارد.
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴
سازمان‌ها از مکانیسم‌های گوناگونی برای معنابخشی استفاده می‌کنند؛ قیاس، مدل‌های ذهنی، استعاره‌ها، مفهوم‌ها و فرضیه‌ها مکانیسم‌های قدرتمندی برای دستیابی به ابعاد سه‌بعدی معنابخشی سازمانی هستند.
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴
اقدام قدرتمند و پیشگیرانه دیگر، تلاش برای ایجاد و پرورش قابلیت‌های نوآوری در سازمان است. نوآوری با سرعتی بیشتر از رقابت، اثربخش‌ترین مکانیسم برای محافظت فضای رقابتی منحصربه‌فرد سازمان از پیش‌روی‌های تهدید آمیز رقباست.
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴
یکی از زیرفرایندهای رسمی فضای معنابخشی، تحلیل منطقی محض است. این کار به منطقی شدن معنابخشی کمک می‌کند.
کاربر ۱۹۱۸۹۰۴

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۲۷-۶‬
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۲۷-۶‬