با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم

دانلود و خرید کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم

۴٫۵ از ۲۰ نظر
۴٫۵ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم  نوشته  لیل لوندز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم

«چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم؟» ۹۲ ترفندکوچک به شما می‌آموزد که با استفاده از آنها بتوانید خودتان را در دل دیگران جا کنید و با همکاریشان به موفقیت برسید. لیل لوندز در این کتاب انواع روش‌های جلب توجه، دوستی و اعتماد دیگران را از لبخند بدون هیچ حرفی گرفته تا رفتار سیاست‌مدارنه توضیح داده‌است: یکی از شش «بایدی» که دیل کارنگی در سال ۱۹۳۶ در کتابش با عنوان آیین دوست‌یابی عنوان کرد «لبخند زدن» بود! فتوای او در تمامی دهه‌های بعد تقریباً در سخنان هر استاد امر ارتباطات که قلم بر کاغذ می‌برد یا جلوی میکروفون حرف می‌زد، منعکس می‌شد. با این حال، در آغاز هزارهٔ سوم، واقعاً لازم است که نقش محوری لبخند را در روابط پیچیدهٔ انسانی مورد بررسی مجدد قرار دهیم. وقتی به عمق حرف کارنگی فکر کنی، می‌فهمی که لبخند سریع سال‌های ۱۹۳۶ همیشه جواب نمی‌دهد ـ مخصوصاً در دنیای امروز! این شیوهٔ قدیمی که سریع با لبخندی دندان‌هایت را به طرف مقابلت نشان دهی، در دنیای پیچیدهٔ امروزی دردی را دوا نمی‌کند. به رهبران، مذاکره‌کنندگان و غول‌های تجاری دنیا نگاه کن! هیچ آدم چاپلوسِ لبخند بر لبی در میان آن‌ها نمی‌بینی. بازیکنان کلیدی در تمامی عرصه‌های زندگی چنان غنایی به لبخندشان می‌بخشند که وقتی آن لبخند بر چهره‌شان نمایان می‌شود تأثیر به‌مراتب بیشتری می‌گذارد و دنیا با آن‌ها می‌خندد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۲)
Agness
۱۳۹۷/۰۸/۰۴

کتابی کامل و جامع و در کل فوق العاده. تو این کتاب به نکته های ریز اما موثری اشاره شده ک با عملی کردن اونا حتما نتیجه میگیرید.هر چ ک باید برای یک ارتباط موثر فرا بگیرید تو این کتاب

- بیشتر
Armin
۱۳۹۹/۰۳/۱۴

مطمئناٌ بهترین کتاب ارتباطی بود که تا حالا خونده بودم.و به نوعی چکیده ای از اکثر کتابا و روش های ارتباطی هستش. موضوعات به شکل حرفه ای طبقه بندی و به هم متصل میشن. و مثال های کاربردی خوبی تو کتاب

- بیشتر
سعید دونقطه دی
۱۳۹۷/۰۵/۰۴

کتاب خوبی بود ولی من کتابهای بهتری هم تو این زمینه خوندم به هر حال خوندش خالی از لطف نبود شاید بشه گفت تا حدودی نسبت به کتابهایی با این موضوع به روزتر بود

حسن
۱۳۹۷/۰۸/۰۴

اکثر تکنیک هاش قابل اجرا هست تمرین های ذهنی ای که به شما یاد میده میتونه برای هر موقعیتی کاربردی باشه

Shagh.sha
۱۳۹۸/۰۱/۰۳

من نسخه چاپی کتابو خوندم . فوق العاده عالیه این کتاب و میخوام دوباره بخونمش . متنش خسته کننده نیست مثالهایی که میزنه خیلی جالبه و کاربردیه . حتما بخونین

لاله
۱۳۹۷/۰۵/۱۶

مهمترین نقطه قوت این کتاب کاربردی بودن روش هایی است که بیان می کند.

zahra.s
۱۳۹۹/۰۵/۰۵

واقعا کتاب کاربردی هست و خیلی مثال های جالبی هم داشت که واقعا به فهم بیشتر موضوع کمک میکنه و چیزی که خیلی ازش خوشم اومد ترجمه بی نظیرش بود...واقعا روان و جذاب ترجمه شده تبدیل اصطلاحات فوق العاده به

- بیشتر
alirezazal
۱۳۹۹/۰۲/۲۲

کتاب مجموعه ای از تکنیک ها رو آموزش میده .که اگه ملکه ذهن بشود.میتواند در بحث آداب معاشرت و روابط افراد خیلی تاثیر مثبت بگذارد.

امیرحسین
۱۳۹۷/۰۷/۱۷

کتاب نسبتا خوبی بود. فقط حس میکنم نویسنده زیادی روده درازی کرده ولی در کل برای کسایی که دنبال رابطه بهتر در جامعه هستند پیشنهاد میشه

امیر عباس پور
۱۳۹۷/۱۲/۱۶

من صوتی شو گوش کردم بنظرم خیلی جالب بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۰)
تمام زن‌های توی سالن غش می‌کنند.
⁦⁦️⁦〰️⁩ᴍᴇʜᴅɪ⁦〰️⁩
تکنیک ۱- لبخند غرق‌کننده تا چشمت به کسی افتاد، فوراً به او لبخند نزن! طوری که انگار هر آدم دیگری هم که سر راهت قرار بگیرد از این امتیاز بهره‌مند می‌شود. در عوض برای لحظه‌ای به صورت طرف مقابلت نگاه کن؛ کمی مکث کن؛ در شخصیتش فرو برو؛ بعد بگذار که موجی ازیک لبخند گرم، گشاده و پراشتیاق به سمت صورتت سرازیر شود و چشم‌هایت را بپوشاند! مطمئن باش این موج گرم لبخند مخاطبت را در خود فرو می‌برد. آن تأخیر یک ثانیه‌ای مخاطبت را متقاعد می‌کند که لبخندِ غرق‌کنندهٔ تو خالصانه و تنها برای اوست.
سعید دونقطه دی
تکنیک ۷- زندانی کردن بیقراری وقتی گفتگویی که داری انجام می‌دهی، واقعاً مهم است، بگذار دماغت بخارد، گوش‌هایت گزگز کند، پاهایت سوزن‌سوزن شود. وول نخور؛ پیچ و تاب نخور؛ تکان نخور؛ به خود نپیچ؛ خودت را نخاران و از همه مهم‌تر، انگشتانت را از صورتت دور نگه دار! این وول‌خوردن‌ها و حرکات دست ممکن است این احساس را در شنونده به وجود آورد که داری چاخان می‌کنی.
سعید دونقطه دی
۲۶- فرهنگ لغت شخصی در فرهنگ لغت دنبال کلمه‌های عادی بگرد که هر روز استفاده می‌کنی. بعد درست مثل پا کردن کفش تازه، زبانت را توی این کلمه‌های جدید کن تا ببینی در دهانت می‌چرخند یا نه. اگر از آن‌ها خوشت آمد، آن‌ها را جایگزین کلمه‌های قبلی کن. یادت باشد، فقط پنجاه کلمه باعث تفاوت بین دامنهٔ لغات غنی و خلاق و یک دامنهٔ لغات معمولی است. هر روز یک کلمهٔ جدید را جایگزین کلمهٔ قدیمی خود کن. آن وقت بعد ازتقریباً دو ماه جزء نخبگان کلام خواهی بود.
reyhan
 کسی دوست من است که پشت سرم از من تعریف کند. » ما بیشتر به آدمی اعتماد می‌کنیم که پشت سرمان (وقتی که نیستیم تا بشنویم) چیزهای خوبی درباره‌مان بگوید، تا کسی که توی رویمان از ما تعریف کند.
reyhan
واکنش عاطفی طرف مقابلت به نگاه عمیق تو، یک ریشهٔ بیولوژیکی دارد. وقتی که تو به عمد به کسی نگاه می‌کنی، این کارت باعث افزایش ضربان قلب طرف مقابلت می‌شود و ماده‌ای شبیه به آدرنالین را در رگ‌های او به جریان می‌اندازد. این همان واکنش فیزیکی است که وقتی کسی عاشق می‌شود، در او ایجاد می‌شود. وقتی که تو آگاهانه مدت زمان بیشتری را در چشم طرف مقابلت نگاه می‌کنی (حتی در یک موقعیت کاری یا رابطهٔ اجتماعی معمولی)، او احساس می‌کند که تو را شیفتهٔ خود کرده است.
سعید دونقطه دی
تکنیک ۵- چرخش کودک ـ محور به هر کسی که می‌بینی، مانند یک کودک بزرگ توجه کن. درست همان لحظه‌ای که به هم معرفی می‌شوید، به‌آشنای تازه‌ات جایزه بده. همان لبخند گرم و توجه کامل را به او نشان بده که به وروجک کوچولویی نشان می‌دهی که دارد از پایت بالا می‌رود و نگاه زیبایی به تو می‌اندازد و با لثه‌های بی‌دندانش به تو لبخند می‌زند. چرخش کامل به سمت آشنای جدید این مسئله را فریاد می‌زند که: « فکر می‌کنم تو خیلی‌خیلی استثنائی هستی. » یادت باشد همهٔ ما در عمق وجود خود کودک بزرگی هستیم که خودش را به این در و آن در می‌زند و دوست دارد دیگران بفهمند چقدر آدم خاصی است. با تکنیک بعدی کاری می‌کنی که این کودک بزرگ فکر کند کانون هستی است!
سعید دونقطه دی
تکنیک ۸- حس هانس اسب عادت کن که موقع حرف زدن یک ارتباط دوطرفه برقرار کنی. حرفت را بزن، ولی خوب چشم‌هایت را باز کن و ببین مخاطبت به چیزی که داری می‌گویی چه واکنشی نشان می‌دهد. سپس حرکاتت را بر اساس آن تنظیم کن. اگر یک اسب می‌تواند این کار را بکند، پس انسان هم می‌تواند. آن وقت مردم می‌گویند که تو حواست به همه چیز هست، هیچ چیزی از چشمت دور نمی‌ماند و حس ششم داری.
سعید دونقطه دی
تکنیک ۱۳- اون کیه تکنیک « اون کیه » بهترین و کارآمدترین ابزار برای باز کردن سر صحبت با آدم‌های مورد نظرت است و البته تکنیکی است که آدم‌های غیرسیاسی به‌ندرت از آن استفاده می‌کنند. دو تا کار می‌توانی بکنی: یا خیلی ساده از میزبانت بخواهی که تو را به فرد مورد نظرت معرفی کند و یا اطلاعات مفیدی را دربارهٔ او و زندگی شخصی‌اش کسب کنی. این اطلاعات یخ او را فوراً آب می‌کند و می‌توانی سر صحبت را با او باز کنی.
سعید دونقطه دی
افراد موفق در بازی زندگی فقط به این توصیهٔ قدیمی عمل نمی‌کنند که: « صاف توی چشم‌های طرف مقابلت نگاه کن! » یک دلیلش این است که برای برخی افراد بدبین و متزلزل، ارتباط چشمی طولانی‌مدت، می‌تواند نوعی تجاوز زهرآگین به حساب بیاید.
سعید دونقطه دی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۸۲-۰۴۹-۹
تعداد صفحات۴۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۸۲-۰۴۹-۹