با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی اینترنتی به زبان آدمیزاد

دانلود و خرید کتاب بازاریابی اینترنتی به زبان آدمیزاد

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی اینترنتی به زبان آدمیزاد  نوشته  جان آرنولد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بازاریابی اینترنتی به زبان آدمیزاد

«بازاریابی اینترنتی به زبان آدمیزاد» نوشته جان آرنولد (-۱۹۷۲) از مجموعه کتاب‌های به زبان آدمیزاد است که به سؤال‌های شما درباره بازاریابی ایمیلی پاسخ می‌دهد و ایده‌ها و نکاتی برای اجرای مراحل مختلف عملیات موفق بازاریابی در اختیارتان قرار میدهد. محتوای هر فصل مستقل است، بنابراین لازم نیست برای درک آن همهٔ فصل‌ها را بخوانید. می‌توانید از این کتاب مانند مجموعه کتابی در زمینهٔ بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. نگاهی به فهرست بیندازید و دربارهٔ موضوعی که می‌خواهید مطالعه کنید تا ذهنتان از خستگی دربیاید و قبل از شروع کار ایدهٔ جدیدی به ذهنتان برسد. یا کل فصل یا مجموعه‌ای از فصل‌ها را برای درک و جمع‌آوری ایده، و عمل به یک بخش یا بخش‌های بیشتری از عملیات ایمیلی بخوانید. جان آرنولد مربی بازاریابی و سخنرانی مشهور و درعین‌حال کارآفرین و مشاور شرکت‌های تجاری کوچک است. به هر شرکت کوچکی که تصور کنید مشاوره داده و به‌طور شخصی ده‌ها تجارت کوچک در زمینهٔ خرده‌فروشی، خدمات، صنایع غیرانتفاعی و مشاوره از جمله نمایشی رادیویی که به‌طور همزمان در سراسر کشورش پخش می‌شود را به مرحلهٔ بهره‌وری رسانده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Amir Z
۱۳۹۹/۰۲/۱۳

این کتاب اسم صحیحش ایمیل مارکتینگ به زبان آدمیزاد هست یا در اثر عدم آگاهی یا منفعت طلبی به این اسم ترجمه شده ک کتاب متوسطی در ایمیل مارکتینگ به حساب میاد ولی اگه دنبال کتاب در مورد بازاریابی اینترنتی و دیجیتال

- بیشتر
Pari-Naz📚
۱۳۹۸/۰۲/۳۰

ممنون از کتابهای خوب و مفیدی که دارید لطفا کتاب تبلیغات به زبان آدمیزاد رو هم بذارید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
برطبق تحقیق انجمن بازاریابی مستقیم (www.the-dma.org) دربارهٔ تأثیر اقتصادی ایمیل، که در اکتبر سال ۲۰۰۶ انجام شد، به ازای هر دلاری که در سال ۲۰۰۵ در بازاریابی ایمیلی هزینه شده بود، ۵۷.۲۵ دلار برگشته بود. این تحقیق همچنین اعلام کرد کاتالوگ‌های چاپی ۷.۰۹ دلار و بازاریابی اینترنتی غیرایمیلی به ازای هر دلار هزینه‌شده ۲۲.۵۲ دلار برگشت سرمایه داشته است.
کاربر ۹۳۹۳۲۶

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۰۸-۳۴۱-۹
تعداد صفحات۳۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۰۸-۳۴۱-۹