با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۵ زبان عشق : رازهایی برای داشتن عشق پایدار

دانلود کتاب ۵ زبان عشق : رازهایی برای داشتن عشق پایدار

۴٫۷ از ۲۹۶ نظر
۴٫۷ از ۲۹۶ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۵ زبان عشق : رازهایی برای داشتن عشق پایدار

۵ زبان عشق یکی از پرفروش‌ترین‌های کتاب‌های نیویورک تایمز و سایت آمازون، نوشته دکتر گری چاپمن است. چاپمن در این کتاب، رازهایی را برای داشتن عشق پایدار، ارائه می‌کند. محمد یوسفی کتاب ۵ زبان عشق را به فارسی ترجمه کرده است.


خلاصه کتاب ۵ زبان عشق

دکتر گری چاپمن اعتقاد دارد عاشق شدن آسان است، اما عاشق ماندن یک چالش واقعی به‌نظر می‌رسد! اغلب ما با این سوال مواجه هستیم که چطور می‌توانیم با وجود همه‌ی خواست‌ها، تعارضات، خستگی و درماندگی‌های زندگی روزمره، رابطه‌مان را تازه و رو به جلو نگه داریم؟!

چاپمن در کتاب ۵ زبان عشق، شما با رمز و رازهای ساده‌ای آشنا می‌کند که به حفظ رابطه شما در عین حفظ کیفیت منجر می‌شود. این راهکارها تاکنون رابطه ‌میلیون‌ها زوج در نقاط مختلف جهان را نجات داده است. صرف نظر از اینکه رابطه‌ی شما درحال شکوفایی باشد و یا درحال افول، روش دکتر چاپمن برای ابراز و دریافت عشق، به شما کمک می‌کند تا سطوح عمیق‌تر و غنی‌تری از صمیمیت را با شریک زندگی‌تان تجربه کنید. بنابراین مطالعه این کتاب را از همین امروز شروع کنید!

از مشخصات بارز این کتاب می‌توان به کاربردی و عملی بودن آن اشاره کرد. باید خاطرنشان ساخت دکتر گری چاپمن در ویرایش ۲۰۱۵ این کتاب، که برای پاسخگویی به پیچیدگی‌های روابط امروزی بروز رسانی شده است، حقایقی ذاتی را آشکار می‌کند و مهارت‌های کاربردی و مرتبط را به شیوه‌ای مفید معرفی می‌کند.

خواندن کتاب ۵ زبان عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب ۵ زبان عشق، راهکارهایی را برای حفظ و نگهداری رابطه عاشقانه میان شما و شریکتان را در اختیارتان قرار می‌دهد. بنابراین مطالعه کتاب ۵ زبان عشق اثر گری چاپمن را به افرادی که دغدغه حفظ و بهبود روابط خود را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب ۵ زبان عشق

مردم به زبان‌های عشق متفاوتی صحبت می‌کنند. زبان عشق شما ممکن است با زبان عشق همسرتان متفاوت باشد، همانند تفاوت زبان چینی با فارسی. اگر زبان همسر شما چینی باشد، هر چقدر به زبان فارسی به او ابراز عشق کنید او نخواهد فهمید و در نهایت نمی‌دانید چطور به هم عشق بورزید. دوستی که در ابتدا از او صحبت کردم، وقتی به همسر سومش می‌گفته که او چقدر زیبا است، عاشق اوست و به او افتخار می‌کند، در حقیقت با زبان «کلام تاییدآمیز» با او صحبت می‌کرده است. او صادقانه ابراز عشق می‌کرده اما همسرش زبان او را نمی‌فهمیده است. شاید همسرش به دنبال ابراز عشق به زبان خودش بوده و آن را نمی‌دیده است. صادقانه ابراز عشق کردن کافی نیست.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب ۵ زبان عشق، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

Yasamin Fa
۱۳۹۹/۰۸/۱۹

کتاب فوق العاده زیبا و کاربردی و لذتبخشی بود که حتما در زندگی آینده با همسرم از اون استفاده خواهم کرد❤ امیدوارم همه جوانهای مجرد و افراد متأهل هم این کتاب رو بخونن چون واقعا عالیه

saba
۱۳۹۹/۰۸/۱۴

خیلی عالی و کاربردی بود همیشه برام سوال بود که چرا بیشتر زوج ها بعد از مدتی از هم زده میشن کاش همه آدما قبل از شروع رابطه این کتاب رو میخوندن

کاربر ۲۳۱۵۹۶۲
۱۳۹۹/۰۸/۱۲

به درد یک بار خوندن میخوره

فریبا
۱۳۹۹/۰۸/۰۹

با خوندن این کتاب، زبان عشق خودتون و همسرتون رو کشف میکنید و دریچه تازه ای به روی زندگی‌مشترکتون باز میکنید. من که واقعا لذت بردم خیلی محتوای جدید و کاربردی ای داره.

کاربر ۲۲۴۳۳۷۴
۱۳۹۹/۰۸/۰۶

کتاب بسیار بسیار عالی و پیشنهاد میدم حتما بخونید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷۸۰)
دانشجویی که عاشق می‌شود نمراتش افت می‌کند. حین عاشقی مطالعه کردن آسان نیست. فرض کنید فردا درمورد جنگ سال ۱۸۱۲ امتحان دارید، وقتی عاشق باشیم، جنگ سال ۱۸۱۲ چه اهمیتی دارد؟ شما عاشق هستید و هر چیز دیگری بی‌اهمیت است.
Abas
می‌تونیم چیزی رو از همدیگه درخواست کنیم، اما نمی‌تونم طلب کنیم. درخواست کردن به عشق جهت میده اما طلبکار بودن جریان عشق رو متوقف می‌کنه».
سینا
خیلی از ما گوش دادن را به خوبی بلد نیستیم. بیشتر بلدیم فکر کنیم و حرف بزنیم. یاد گرفتن «گوش دادن» ممکن است به اندازه یاد گرفتن یک زبان خارجی سخت باشد، اما اگر می‌خواهیم عشقمان را نشان دهیم، باید آن را یاد بگیریم.
سینا
انزوا برای روح انسان مخرب است. به همین علت است که سلول انفرادی در زندان بی‌رحمانه‌ترین تنبیه محسوب می‌شود. در قلب موجودیت انسان میل به صمیمی شدن با شخصی دیگر و مورد عشق او قرار گرفتن وجود دارد.
Mohsen7080
ما یک حقیقت اساسی را نادیده گرفته‌ایم: مردم به زبان‌های عشق متفاوتی صحبت می‌کنند.
ka'mya'b
وقتی همسرتان با شما حرف می‌زند، با او تماس چشمی برقرار کنید. نگاه کردن به چشمان او باعث می‌شود ذهن شما درگیر موضوع دیگری نشود و نشان می‌دهد که تمام توجه‌تان به او است.
سینا
برای بعضی افراد ارزش هدیه بخاطر ارزش مالی آن نیست، بلکه به این خاطر ارزشمند است که نشان از عشق دارد.
سینا
اگر حضور فیزیکی همسرتان برای شما مهم است، از شما عاجزانه درخواست می‌کنم این مورد را زبانی به او بگویید. انتظار نداشته باشید ذهن شما را بخواند. از سوی دیگر، وقتی همسرتان از شما می‌خواهد که کنارش بمانید، خواسته‌ی او را جدی بگیرید و کنارش بمانید.
سینا
هدیه دادن برای ابراز عشق ضروری است. هدیه‌ها نشانه‌های قابل دیدن عشق هستند. در جشن‌های ازدواج عروس و داماد به هم حلقه می‌دهند.
سینا
به دنیای واقعی ازدواج و زندگی مشترک خوش آمدید، جایی که همیشه داخل سینک مو هست و لک‌های رنگی روی آینه مشاهده می‌شوند. جایی که جملات از «امشب شام کجا بریم؟» به «چرا شیر نخریدی؟» تبدیل می‌شوند. اینجا دنیایی است که بچه‌ها، خویشاوندان جدید، شغل و قبض آب و برق نیازمند توجه هستند، دنیایی که در آن، زندگی روزمره و رنجش‌ها می‌توانند به آرامی عشق را کنار بزنند. در این دنیا، یک نگاه یا حرف باعث رنجیدن شود. دو نفر که شدیدا عاشق هم هستند ممکن است دشمن هم شوند و محل زندگی‌شان به میدان جنگ تبدیل شود.
ka'mya'b

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۳ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۲
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۷۳-۷-۶
تعداد صفحات۲۰۳صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۲
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۷۳-۷-۶