با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سؤال‌های درست: ده پرسش ضروری برای رهنمونی به سوی زندگی شگفت‌انگیز

دانلود و خرید کتاب سؤال‌های درست: ده پرسش ضروری برای رهنمونی به سوی زندگی شگفت‌انگیز

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سؤال‌های درست: ده پرسش ضروری برای رهنمونی به سوی زندگی شگفت‌انگیز  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سؤال‌های درست: ده پرسش ضروری برای رهنمونی به سوی زندگی شگفت‌انگیز

«سؤال‌های درست» نوشته دبی فورد(۲۰۱۳-۱۹۵۵)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. این کتاب ده پرسش ضروری برای رهنمونی به سوی زندگی شگفت‌انگیز را مطرح می‌سازد.

دبی فورد در این کتاب دگرگون‌کننده با طرح سؤال‌های دهگانه، نقشۀ اصلی به دست گرفتن مهار زندگی‌مان را در اختیار ما قرار می‌دهد. پاسخ به این پرسش‌ها می‌تواند انسان را از تردید بر سر هر دوراهی و دامگاه‌های دشوار زندگی برهاند و او را به سوی انتخاب مسؤولانه براند. این پرسش‌های بنیادین، آزادراه زیستن را میان دوگانه‌های آینده‌ای الهام‌بخش یا گذشته‌ای اسارتبار، خشنودی بادوام یا لذتی آنی، دست‌یابی به قدرت درونی یا جلب تأیید دیگران، جست و جوی نیکی‌ها یا کند و کاو کاستی‌ها، افزودن بر توان زندگی یا ربودن و کاستن از آن، بهره‌گیری از موقعیت‌ها به عنوان شتاب‌دهندۀ رشد و تکامل یا گرزی برای سرکوبی خود، توانمندی یا ناتوانی، عشق‌ورزی با خویشتن یا خودویرانگری، ایمان یا ترس و انتخاب از بخش الهی وجود یا از بخش انسانی، نشانه می‌گیرد. نویسنده در سراسر کتاب مانند همۀ آثارش، از شیوۀ رواییِ برگرفته از تجارب شخصی و کلاس‌های آموزشی خود بهره می‌گیرد تا بزنگاه‌های انتخاب را در زندگی روزمره عریان کند؛ باشد که فقط در رویارویی با گلوگاه‌های حساس و نفس‌گیر، در پی گزینش راه خود نباشیم و بدانیم هر تصمیم کوچک، پیامدهایی چرخه‌وار، مرحله‌ای و گسترده را پیش پای ما می‌گذارد و ناگزیر، راه‌هایی تازه را به رویمان می‌گشاید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
آرش
۱۳۹۶/۰۱/۳۰

کاربردی‌ترین کتاب دبی فورد برای زندگی روزمره

Majid
۱۳۹۶/۰۱/۳۰

پیشنهاد می‌کنم این کتاب ارزشمند رو حتماً بخونید. اگر نیمهٔ تاریک وجود رو از بقیهٔ کتاب‌های دبی فورد مجزا کنیم، سؤال‌های درست، کاربردی‌ترین کتاب این نویسنده‌ست.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
من باور دارم عشق‌ورزی به آن کسی که هستیم، یکی از دشوارترین و البته مهم‌ترین و حیاتی‌ترین وظایفی‌ست که در طول زندگی بر عهدۀ هر کدام از ما گذاشته شده است. عشق‌ورزی به خودمان به مفهوم عشق ورزیدن به تمامی آن کسی که هستیم؛ ویژگی‌های برجسته و زیبایی‌ها، کاستی‌ها و نادانی‌ها، از خودگذشتگی‌ها و خودمحوری‌ها و شهامت‌ها و ترس‌های ماست. عشق‌ورزی به خویشتن به معنای دوست داشتن، احترام گذاشتن و پذیرفتن تمامی انسان بودن ماست. عشق‌ورزی به خویشتن به معنی گرامی داشتن خودمان و قدرشناسی از شخصیت یگانه و بی‌همتای ماست.
سوفیا
همۀ ما به گرمای آتش وجود خودمان و دیگران نیاز داریم. ما نیازمندیم بدانیم که آتش یکایکمان مورد مراقبت و محبت فراوان قرار دارد. اگر شعلۀ درونی حتی یکی از ما مورد مراقبت قرار نداشته باشد یا بدتر از این، به طور کامل خاموش گردد، هیچ کس برنده نمی‌شود.
سوفیا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۴-۷۷-۶
تعداد صفحات۱۵۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۴-۷۷-۶