با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیین دوستیابی و چگونگی نفوذ در دیگران

دانلود و خرید کتاب آیین دوستیابی و چگونگی نفوذ در دیگران

۴٫۵ از ۷۳ نظر
۴٫۵ از ۷۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آیین دوستیابی و چگونگی نفوذ در دیگران  نوشته  دیل کارنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آیین دوستیابی و چگونگی نفوذ در دیگران

«آیین دوستیابی و چگونگی نفوذ در دیگران» نوشته دیل کارنگی(۱۹۵۵-۱۸۸۸)، نویسنده و سخنران خودانگیزشی است.

در بخشی از مقدمه کتاب می‌خوانیم:

تقریبا تمام این موارد و خواسته‌ها معمولاً ارضا می‌شوند ــ همه به جز یکی.‌اما یک آرزو وجود دارد ــ آرزویی تقریبا به عمق و اهمیت نیاز به غذا یا خواب ــ که به ندرت ارضا می‌شود. این همان چیزی است که فروید آن را «تمایل به بزرگ بودن» و دیویی آن را «آرزوی مهم بودن» می‌نامند.

لینکلن نامه‌ای را چنین آغاز کرد: «همگان تمجید را دوست دارند.» ویلیام جیمز گفت: «عمیق‌ترین اصل در طبیعت بشر، عطش بی‌پایان او به تقدیر شدن است» او از کلمه خواسته، تمایل، آرزو و یا مانند آن استفاده نکرد. او گفت "عطش بی‌پایان" برای تقدیر شدن و مقبول واقع شدن.

در اینجا با یک عطش سیری ناپذیر انسان روبه‌رو هستیم و معدود افرادی که بتوانند صادقانه این عطش قلبی را سیراب کنند، دیگران را در کف خود خواهند داشت و «حتی مرده‌شور هم از مردن او افسوس خواهد خورد».

آرزوی مهم بودن و یا احساس اهمیت کردن یکی از تفاوت‌های بارز انسان و حیوانات است. این عطش مهم بودن بود که باعث شد یک پادوی بی‌سواد فقیر خواروبارفروشی به مطالعه برخی کتاب‌های حقوقی که در کف یک بُشکه کهنه پیدا کرده و به مبلغ ۵۰ سنت خریده بود بپردازد. شاید شما هم نام این پادوی خواروبارفروشی را شنیده باشید. اسمش آبراهام لینکلن است.

این عطش احساس مهم بودن بود که باعث شد دیکنز رمان‌های جاودانی خود را بنویسد. این عطش، انگیزه سِر کریستوفر رِن در طراحی سمفونی‌هایش بود و همین عطش راکفلر را واداشت میلیون‌ها دلاری را انباشته کند که هرگز نتوانست خرج کند و همین عطش بود که ثروتمندترین خانواده شهرتان را واداشت خانه‌ای بسازد که خیلی خیلی بیش از حد نیازش می‌باشد.

همین عطش است که شما را وامی‌دارد جدیدترین مُد لباس‌ها را بپوشید، آخرین مدل اتومبیل را برانید و درباره هوش و نبوغ کودکانتان سخن‌سرایی کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۶)
ali
۱۳۹۷/۰۵/۲۲

عالیه

Mahsa
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

بنظرم عنوان کتاب چگونگی نفوذ در دیگران در مسائل کاری میبود کاملا حق مطلب ادا میشد ... چون بیشتر مثال ها در زمینه کاری بود ولی به هر حال میشه اصل های گفته شده کتابُ داخل زندگی هم بکار برد.

....
۱۳۹۷/۰۷/۰۹

تازگی ها ... هرگاه از دیگران(۱)می رنجم ، یا حتی نگرانم، که چه قضاوت هایی پشتِ پرده ی تظاهرشان ، برایم می کنند ؛ چشمانم را می بندم ... و این قسمت از جمله ی معروف " دیل کارنگی " را در ذهنم مرور

- بیشتر
Peyvand
۱۳۹۷/۰۶/۳۰

این کتاب بی نظیره فقط اونایی کتاب رو خوندن متوجه ی حرفم میشن !

M.R
۱۳۹۸/۰۸/۰۱

این کتاب نه تنها برای دوست یابی بلکه برای ارتباط با همگان نیز بسیار موثر و دارای مطالب کاربردی هست. مطمئنا مطالعه این کتاب خالی از لطف نیست.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۱۱/۰۳
شابک۹۶۴-۷۷۵۱-۵۰-۸
تعداد صفحات۲۷۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۱۱/۰۳
شابک۹۶۴-۷۷۵۱-۵۰-۸