با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ژوزفین آوازه‌خوان یا قوم موش‌ها

دانلود و خرید کتاب ژوزفین آوازه‌خوان یا قوم موش‌ها

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ژوزفین آوازه‌خوان یا قوم موش‌ها  نوشته  فرانتس کافکا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ژوزفین آوازه‌خوان یا قوم موش‌ها

«ژوزفین آوازه‌خوان یا قوم موش‌ها» در بردارنده دو داستان کوتاه از فرانتس کافکا(۱۹۲۴-۱۸۸۳)، به همراه تحلیل این داستان‌ها است.

در داستان «ژوزفین آوازه‌خوان یا قوم موش‌ها» رابطه یک قوم با هنرمندی به نام «ژوزفین» توصیف می‌شود. علی‌رغم آن‌که در این مورد اختلاف نظر وجود دارد که آیا هنر ژوزفین موسیقی است و یا همان نوای سوتی است که دیگر اعضای این قوم قادر به انجام آن هستند، کنسرت‌های او از محبوبیت خاصی برخوردارند و به خوبی مورد استقبال قرار می‌گیرند. و با وجود این‌که کسی قریحه و استعدادی در موسیقی ندارد، همه آواز او را دوست دارند.

دیگر داستان این کتاب «شغال‌ها و عرب‌ها» نام دارد و داستانی است درباره «منِ» راوی، یعنی شخصی اروپایی که به سرزمینی ناشناس می‌رود و در آن‌جا با یک عرب و گله‌ای از شغال‌ها برخورد می‌کند که آن‌ها را «نفرتی که ریشه ژنتیکی و تاریخی دارد، با یکدیگر پیوند می‌دهد.» این مسافر با کاروانی از عرب‌ها در صحرا چادر می‌زند و در گوشه‌ای کمی دورتر از این گروه به قصد خواب دراز می‌کشد. ولی زوزه‌های شغال‌هایی که دور چادر پرسه می‌زنند، مزاحم خوابیدن او می‌شوند. شغال‌ها به سوی او می‌آیند و با او شروع به صحبت می‌کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مریم
۱۳۹۶/۱۱/۱۶

جالب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۳۶-۷۶-۶
تعداد صفحات۱۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۳۶-۷۶-۶