با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زائر کوم پوستل اثر پائولو کوئیلو

دانلود و خرید کتاب زائر کوم پوستل

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زائر کوم پوستل  نوشته  پائولو کوئیلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زائر کوم پوستل

پائولو کوئلیو ( - ۱۹۴۷)، نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین عامه مردم در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: « زه اوروکو مردی است که سال‌ها قبل در جوانی به محدوده‌ی پدرا آمده، می‌گفتند از شهر آمده است. او همیشه غمگین و در حرکت بود. او در قسمت‌های مختلف رودخانه زندگی کرده بود، ولی سرانجام این منطقه را پسندیده و برای همیشه در آن ماندگار شده بود. هرسال پولی برایش به لئوپولدینا فرستاده می‌شد و او به وسیله‌ی آن زندگی خود را می‌گذراند. زه با زنی بومی ازدواج کرد ولی حاصل این ازدواج فرزندی مرده بود. زه او را ترک کرد و قایقی به نام "روزینیا" را از یک سرخپوست خریداری کرد. از آن پس تمام دنیای زه را قایق پر می‌کرد. او با قایق حرف می‌زد و قایق به سوالات او پاسخ می‌داد. قایق همه‌چیز را می‌دانست و به زه منتقل می‌کرد. ولی حالا پس از چند سال دکتری به منطقه آمده بود و به دنبال زه می‌گشت. آمدن او ماجراهای جدیدی را به همراه داشت»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
znb
۱۳۹۷/۰۴/۱۸

ترجمه روون نبود..من نسخه چاپی همین ترجمه و انتشارات رو خوندم..نوشته های پائولو مطمئنا زیباست ولی کاش هر مترجمی هم نخواد هر قلمی رو ترجمه کنه.

hosein
۱۴۰۰/۰۳/۰۷

به عنوان یک پیگیر کارهای پائولو کوئلیو عرض میکنم که این کتاب حاوی تکنیکهایی است که لازمه حتما زیر نظر و همراه راهنما انجام بشه پس دقت کنید که اگر مثل من خیلی به نویسنده علاقه داشتید از سر کنجکاوی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۴۰۴-۱۱-۱
تعداد صفحات۳۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۴۰۴-۱۱-۱