با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جونی بی جونز زیر تختش لولو دارد اثر باربارا پارک

دانلود و خرید کتاب جونی بی جونز زیر تختش لولو دارد

کتاب هفتم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جونی بی جونز زیر تختش لولو دارد  نوشته  باربارا پارک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جونی بی جونز زیر تختش لولو دارد

کتاب جونی بی جونز زیر تختش لولو دارد؛ کتاب هفتم نوشته باربارا پارک است و با ترجمه امیرمهدی حقیقت در نشر ماهی منتشر شده است.

درباره مجموعه کتاب جونی بی جونز

مجموعه کتاب جونی بی جونز داستان دختر تقریبا ۶ ساله‌ای است که در هر جلد داستانی تازه می‌سازد. در مجموعه ۲۸ جلدی کتاب‌های جونی بی. جونز ما با این دختر کوچک و بامزه همراه می‌شویم و او را در پیش‌دبستانی و مهدکودک را همراهی می‌کنیم.

کتاب‌های جونی بی. جونز با دیگر کتاب های کودک متفاوتند، این کتاب بر پایه‌ داستان‌های صرفا آموزشی و اخلاقی نیستند، این کتاب داستان کودکی پرجنب و جوش متفاوت است که هربار داستان تازه‌ای خلق می‌کند. او اشتباه می‌کند،‌گاهی بی‌ادب می‌شود، با معلم و خانواده‌اش مخالفت می‌کند و دقیقا مانند یک کودک واقعی رفتار می‌کند، همین موضوع داستان‌های او را برای کودکان محبوب‌تر کرده است و با او همراه می‌شوند.

کتاب‌های جونی بی. جونز از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۱۳ با تصویرگری دنیس برانکوس منتشر شده است و نویسنده تاکید کرده است نمی‌خواهد فقط داستانی اخلاقی بسازد چون دوست دارد کودکان را بخنداند.

در این کتاب جونی با همکلاسی‌هایش قرار است عکس بگیرند و دور هم جمع شده‌اند که یکی از دوستانش شروع به تعریف ماجرایی ترسناک می‌کند. او می‌گوید برادرش گفته است همه زیر تختشان یک لولو خورخوره دارند و همین موضوع جونی را به فکر می‌اندازد. 

خواندن مجموعه کتاب جونی بی جونز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مندان به داستان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نرگس
۱۴۰۰/۱۰/۲۷

بچه که بودم عاشق این مجموعه بودم.یادش بخیر:)

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۰/۲۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۰۹-۰۴۹-۵
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۰/۲۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۰۹-۰۴۹-۵