با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روزت را مدیریت کن

دانلود و خرید کتاب روزت را مدیریت کن

مؤثرترین فوت و فن‌های مدیریت در زندگی روزانه

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روزت را مدیریت کن  نوشته  جوسلین ک. کلای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روزت را مدیریت کن

کتاب روزت را مدیریت کن نوشته جوسلین ک. کلای است که با ترجمه حمیده رستمی منتشر شده است. با این کتاب مؤثرترین فوت و فن‌های مدیریت در زندگی روزانه را یاد می‌گیرید. میکروبوک روزت را مدیریت کن خلاصه‌ای کوتاه است که شما را برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌کند. 

درباره کتاب روزت را مدیریت کن

کتابِ«روزهایت را مدیریت کن» تلفیقِ بینش‌هایی است که از بیست ذهن خلاق در عرصه‌های مختلف به‌دست آمده. با مطالعه درباره‌ این خلاقان پرآوازه، فوت‌وفن‌هایی را یاد می‌گیری که آنها شخصاً برای مدیریت زمان، ایجاد روالی مؤثر برای انجام کارهای روزانه، و پرورش خلاقیت‌شان به‌کار بردند.

این کتاب به شما کمک می‌کند از آغاز روز برنامه زندگی‌تان را مدیریت کنید و درگیر اتفاقات منفی نشوید تا روز خوبی داشته باشید. این کتاب از لحظه‌ای که کارتان را شروع می‌کنید شما را راهنمایی می‌کند تا پایان ساعات روز.

خواندن کتاب روزت را مدیریت کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب روزت را مدیریت کن

یک برنامهٔ روزانه ایجاد کن که با ریتمِ جسمانی‌ات همخوانی داشته باشد.

اگر مثل بیشتر مردم باشی، اولین کاری که به‌محض نشستن پشت میز کارت می‌کنی بازکردن صفحهٔ ایمیلت است. بااینکه شاید این کار ایدهٔ بدی هم نباشد، شروع روزت با این عملِ ساده به‌راستی می‌تواند بازده و بهره‌وری کلی‌ات را کاهش بدهد.

بدن ما از حالتی پیروی می‌کند که به آن می‌گویند «ریتمِ شبانه‌روزی» و بر اساس آن است که سطح انرژی‌مان در طول بیست‌وچهار ساعت کم و زیاد می‌شود. این ریتم‌ها باعث می‌شود که ما صبح‌ها کارآمدتر باشیم و درنتیجه، باید این زمان را به کارهای مهم یا دشوار اختصاص بدهیم. 

وقتی به محل کارمان برسیم و در صندوقِ ورودیِ ایمیل‌مان یک‌عالم پیام ببینیم، بلافاصله دلشوره می‌گیریم و وسوسه می‌شویم که اضطراب ناشی از دانستن این را که کسی منتظر است تا جواب ایمیلش را بدهیم، برطرف کنیم. ولی جواب دادن به ایمیل‌ها کاری است ساده و آسان که هیچ نیازی به تفکر یا خلاقیت ندارد.

علاوه‌براین، جواب دادن به ایمیل‌ها یا تماس‌های تلفنی در طول صبح باعث می‌شودکه تو مؤثرترین و پربازده‌ترین ساعات کاری‌ات را صرف اولویت‌های دیگران کنی.

و وقتی بالأخره رضایت می‌دهی که به کارِ خودت برسی، می‌بینی از زور خستگی دیگر نا نداری و نمی‌توانی مؤثر واقع شوی. برای همین است که مارک مَک‌گینِس، مربی خلاق، پیشنهاد می‌کند برنامه‌ای برای کارهای روزانه‌ات بریزی که به تو امکان بدهد روزت را با کارهای شخصی خودت شروع کنی. این قانون را در برنامه‌ات بگنجان که قبل از انجام کارِ خلاقانهٔ خودت به هیچ ایمیلی جواب ندهی.

از این گذشته، باید حواست باشد که استراحت و خواب کافی داشته باشی تا میزان انرژی لازم برای بدنت به حداکثر برسد. چقدر خواب کافی است؟ به‌طور قطع نمی‌شود گفت، ولی در نظر بگیر که فقط دوونیم درصد از جمعیت دنیا احساس می‌کنند که کمتر از هفت ساعت خواب برای‌شان کافی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۲۹۲-۸
تعداد صفحات۲۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۲۹۲-۸