با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید اثر لوئیز ال. هی

کتاب زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید

نویسنده:لوئیز ال. هیشریل ریچاردسونمترجم:مینا اعظامیانتشارات:انتشارات لیوساسال انتشار:۱۳۹۹تعداد صفحه‌ها:۱۷۳ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۲از ۵ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها۱۷۳ صفحه

دسته‌بندی
موفقیت و خودیاری۱ مورد دیگر

معرفی کتاب زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید

زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید کتابی از لوئيز ال هی نویسنده شناخته شده و موفق کتاب‌های انگیزشی و رشد فردی است. هی در این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چگونه سفر زندگی را آگاهانه، پر سرور، آسوده و در آرامش سپری کنید.

 درباره کتاب زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید

سخن لوییز هی در کتاب زندگی بی‌ نظیرتان را رقم بزنید، این است: تنها نیکویی است که پیش روی من قرار دارد. این جمله، فکری آرامش بخش است که ترس از آینده را می‌زداید و اجازه می‌دهد هر روز با اعتماد چشم بگشایید، و احساس آسودگی کنید و زندگی بی‌نظیرتان را رقم بزنید.

گفته‌های لوئیز هی برای بسیاری از مردم دنیا مانند فانوس دریایی عمل می کند، آنان را از تاریکی یأس و نومیدی بیرون می آورد و به روشنایی و زندگی بهتر رهنمون می شود. شریل ریچاردسن، که اکنون خود نویسنده ای مشهور است، یکی از افرادی ست که لوئیز هی تأثیر بسیاری در او نهاده.

این دو زن برجسته، دلیلی زنده بر این واقعیت‌اند که اصول معنوی مورد بحث شان در این کتاب، مؤثر واقع می‌شود.

با خواندن این کتاب، در خواهید یافت شما نیز از این توانایی برخوردارید که زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید.

خواندن کتاب زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه مندان به کتاب‌های انگیزشی مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره لوئيز هی

 لوئيز هی نویسنده کتاب پرطرفدار و پرفروش شفای زندگی سخنران و آموزگاری فراطبیعی است که بیش از پنجاه میلیون نسخه از کتاب‌هایش در سراسر جهان به فروش رسیده است.

او بیش از بیست و پنج سال به مردم سراسر دنیا یاری رسانده که قدرت‌های خلاقشان را به گونه‌ای تام و تمام، برای رشد فردی و شفای خود کشف کنند و به کار گیرند. او در برنامه‌های تلوزیونی و رادیوی زیادی هم در ایالات متحده امریکا و هم خارج از آن حضور یافته است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است