کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند

دانلود و خرید کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند

۴٫۵ از ۴۰ نظر
۴٫۵ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود   کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند  نوشته  ع‍رف‍ان‌ ن‍ظرآه‍اری‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

مریم بانو
شما هر جا اسم خانم عرفان نظر آهاری رو دیدین، اون کتاب و نوشته رو حتما بخونید و قطعا به دلتون خواهد نشست... من که اینو تو شب و تاریکی خوندم و تو صفحه های رویایی ش غرق شدم... هدیه خوبی هم واسه کودک و نوجوان هست.. هر وقت هم قصد خرید کتاب های ایشون رو داشتین، فقط نسخه چاپی رو بخرین. حیف نیست هزینه کنید برای کتابی با متن و صفحه آرایی های لطیف و با احساس، اما مجازی و کوچیک باشه؟!
مسلم عباسپور
سلام خیلی زیبا بود این کامنت. موافقم
Farzad Dashti
عالی! اما فقط نسخه چاپیش! یه متن بسیار پر احساس، مثل باقی آثار نویسنده
Arash
مهم محتوای کتاب هستش نه زیبایی و صفحه‌آرایی و جلد چاپی؛ اگر شخصی واقعا علاقه‌مند کتاب‌خوانی باشد، برایش فرقی نمیکند جلد کتاب چگونه باشد، صفحه‌آرایی ان چگونه باشد، فونت جملات چگونه باشد، فقط به محتوا توجه میکند و غرق در جریان محتوا میشود. چه نسخه چاپی چه غیرچاپی، هر دو دارای بار احساسی هستند و اینکه کسی بار احساسی جملات کتاب را در نسخه چاپی حس میکند این نقص از نسخه چاپی نیست این نقص از طرزفکر او است.
Maryam Shahriari
زیبا بود. اما انگار ناتمام مانده بود. من انتظار ادامه روایت را داشتم، اما یهو وسط جنگل کنار کرگدنی که قلبش از چشم‌هایش می‌چکید و نمی‌دانست با این قلب‌های در حال چکیدن چه کند و چه فلسفه‌ای دارند، تنها ماندم...
Parastou
سلام قشنگ بود.منو یاد دیالوگ شازده کوچولو و روباه انداخت البته با روایتی متفاوت.من حتما این داستان را برای شاگردام بیان خواهم کرد.ممنون از طاقچه و نویسنده ی خلاق این اثر
NbMb
بعضی نوشته ها در کمال سادگی، حس خوبی به انسان می دهد ممنون عرفان جان
فاطمه سادات دهقان
راستش بی دلیل گرونه! کلا کتابهای کتاب پارک خیلی گرونه ... قشنگ بود اما جایی که انتظارشو نداشتم تموم شد!
Ela Mira
نسبت به کارهای دیگه نظر آهاری به نظرم ضعیف تره اما بازم دلنشینه
P.Ehsani
قشنگه ولی خیلی گرونه
معصومه
👍🏻زیبا بود 🥲
🌵مهدی🌵
خیلی عالی
صفحه قبل۱۲صفحه بعد