کتاب صدای آخر خط اثر جان مارس

دانلود و خرید کتاب صدای آخر خط

۴٫۱ از ۴۱ نظر
۴٫۱ از ۴۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صدای آخر خط  نوشته  جان مارس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

shayestehbanoo
اووووووف... عالی به معنای واقعی کلمه کتاب جنایی که از اول با اینکه میدونی شخصیت منفی کیه ولی اونقدر هیجان و استرس داره که نمیتونی بذاریش زمین جزو معدود کتاب هایی بود که از شدت هیجان دو صفحه میرفتم جلو ببینم جی میشه و بعد دوباره برمیگشتم عقب .. نگارش و ترجمه ی کتاب عالی بود داستان درست مثل یه فیلم جلوی چشمت بود و از همه مهمتر شخصیت ها عااالی ساخته و پرداخته شده بودند تعلیق کتاب بسیار عالی بود ——————— اما داستان لورا در مرکز مددکاری اخر خط کار میکنه جایی که به ادم های تنهایی که برای مشکلاتشون نیاز به یک هم صحبت دارن سرویس میدن هدف امیدوار کردن ادم ها به زندگی و عدم قضاوت و تسهیل کردن کنار اومدن اون ها مشکلاته اما لورا بدون توجه به هدف مجموعه با ظاهری مهربان و دلسوز کسانی که به خودکشی فکر میکنند رو به جای انصراف به سمت سیاهچاله مرگ هول میده و تا لحظه ی مرگ همراهیشون میکنه زیرا به شدت نسبت به نفس های اخری که ادم ها میکشند گرایش بیمارگونه داره... ایا کسی متوجه روح خبیث لورا میشه؟ آیا لورا دم به تله میده؟ توصیه میکنم اگه ژانر هیچانی معمایی جنایی دوست دارید حتما بخونید
melik
😍😍👏👏
هنگامه محمدی
راستش اولش که خلاصه شو خوندم داستاتش زیاد جذبم نکرد ولی وقتی شروع کردم به خوندن اونقدر جذبش شدم که یهو به خودم اومدم و دیدم نصفشو خوندم!!! داستانش خیلی قوی و پخته هست. خیلی جذاب و پر کشش و تعلیق مناسبی داره. تا آخر داستان ادمو کنجکاو نگه میداره. خوشم اومد واقعا. یه اثر معمایی جنایی عالی . ‌. .
masoud
عالی بود و غافلگیر کننده تا صفحات پایانی کتاب...
سیّد جواد
کتاب ۴۴۳ از کتابخانه همگانی ، یک کتاب جذاب و خواندنی با موضوعی جالب. پایان بندی کتاب هم نقطه قوتش بود. ترجمه و ویرایش هم خوب بودند.
مریم
رمان جنایی و پرکشش، داستان زنی به نام لورا که در مرکز مشاوره تلفنی برای کمک به کسانی که دچار ناراحتی روحی و عاطفی هستند مشغول به کار است ولی بر خلاف ظاهر مهربانش و برعکس همه اونهایی که در این مرکز برای کمک و ایجاد امید به مردم کارمیکنند لورا افرادی که با او تماس میگیرن رو ترغیب به خودکشی میکنه، تا اینکه فردی عجیب به نام استیون تماس میگیره و.........ترجمه کتاب عالی بود. تقریبا از فصل های آخر بخش اول جذابیت کتاب شروع میشه و اصلا هم نمیشه حدس زد آخرش قراره چه اتفاقی بیفته. بدجور از شخصیت لورا حرصم گرفته بود.
parastoo
پیشنهاد، اگر دوست دارید یه داستان معمایی پرکشش بخونید. با ترجمه‌ی خیلی خوب از خانم فروغی.
میس سین
این کتاب بعنوان یه کتاب معمایی جنایی برای من هیچ جذایتی نداشت و تا انتها فاقد هرگونه غافلگیری بود... یه داستان اعصاب خورد کن پر از عیب و ایراد های اساسی و تناقضات آشکار و گافهای غیر قابل باور... فکر کنم اگه این داستان پانصد سال پیش هم اتفاق میفتاد اینقدر پلیس در ردیابی مجرم، ناشی و خرفت و منفعل عمل نمیکرد.. از نظر من اصلا دلچسب نبود..تو این ژانر کتابهای بهتری هست...تنها نقاط قوت کتاب روایت جالب و ترجمه عالی کتاب بود .
Aa
خیلی عالی ه کتاب پر از فراز و فرود هست و اصلا نمی تونید پیش بینی کنید بعدش چی میشه. خیلی از حقایق مسائل مطرح شده در بخش های اول کتاب رو در بخش های میانی و پایانی پیدا میکنید. با اینکه داستان بعضی جاها بخاطر کارهای روان پریشانه لورا روی اعصابه اما نمیشه ازش دست کشید و خودت رو مجبور میکنی ادامه بدی تا بفهمی چه اتفاقی میفته. تو چند صفحه آخر کتاب من واقعا از نتیجه ناامید شدم که یهو ورق برگشت و غافلگیرکننده بود.
یارا"
یه داستان‌جذاب و معمایی و غافلگیر کننده
روشنک
کتاب بسیار بسیار فوق‌العاده‌ای بود با پایانی غافلگیرکننده. بسیار لذت بردم.
Tarane. Rzi
چندماه پیش خوندمش ولی تاجایی که یادمه یکم چندفصل اولش حوصله سربر بود اما وقتی داستان وارد فاز اصلی شد اون جذابیت و کشش لازم رو برای ادامه دادن مخاطب داشت ترجمه هم روون و خوب بود داستان راجب یه زنه که تو موسسه خیریه کار میکنه و بجای کمک و گوش دادن به مراجعه کننده هاش اونارو ترغیب به خودکشی میکنه ک یه راست از همه دردسرا خلاص شن. البته انواع روشای خودکشی هم فوله فوله و برای هرکسی یه راهی میندازه جلو پاش😂فاز اصلی داستان از ورود استیون شروع میشه؛ یه مراجعه کننده ی بظاهر افسرده...
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد