حواس‌پرتی مرگبار

دانلود و خرید حواس‌پرتی مرگبار

۴٫۲ از ۱۳ نظر
۴٫۲ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود   حواس‌پرتی مرگبار  نوشته  جین واینگارتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

Par.ya
چرا آخه این کتاب باید تو دسته رمان باشه؟! دقیقا همونطور که از جستار انتظار میره پر از کلیدهای معنایی هست که هر خواننده با دید متفاوت میتونه برداست های متنوعی داشته باشه. خیلی عالیه. تلنگرهایی به آدم میزنه که ببینیم که این عصر مدرن چجوری داره در کنار فوایدش چیزهایی رو ازمون میگیره که هیچ برگشتی نداره. این هم از کتاب های معرفی شده دکتر شکوری هست. پشنهاد میکنم همراه این برنامه دکتر شکوری در کتاب باز رو هم ببینید که درباره همین کتاب هست. حجمش خیلی کمه و چند ساعته میشه تمومش کرد. ترجمه خوبی داره فقط یه مقدار تو بخش دوم یه قسمت هایی که درباره مغز توضیح میداد برای من نامفهوم بود. در کل عالیه و حتما مطالعه اش کنید.
hadiezadi
جلد دوم جستار های برگزیده یعنی گم شدن در انفرادی هم خیلی جالب است و بلکه ازین هم جالب تر است. البته فکر کنم هنوز در طاقچه نیست
سوم شخص
دو جستار که ترکیبی اندوهناک و توجه‌برانگیز از زیست انسان در جهان را به‌رخ می‌کشند: ندیدن و فراموشی، شتاب و سردرگمی. به‌نظرم، مقالهٔ نخست باید دوباره ویرایش شود.
imanshahbeigi
شاهکار
سید عطا
دو جستار کتاب مثال‌های جالبی هستند بر حالات و پیامد های زندگی مدرن...
sarehsamadi
عالی
sara.kh
من بعد از اینکه این‌کتاب را خواندم واقعا ترسیدم از خودم که نکنه من هم یک زمانی به خاطر مشغله فکری و کاری دچار همچین حواس پرتی هایی شوم. حس‌ میکنم از امروز دیگه میخوام حواسم رو جمع کنم به اولویت بندی های فکریم به اطرافم و از همه‌ مهم تر تمرین کنم برای اینکه از همین الان کمی به فکرم‌ نظم بدم.گاهی اوقات وقتی مادرم به من کاری را میسپرد که فراموش میکردم و مادرم ناراحت میشد بهش میگفتم چیزی نیست حالا این دفعه حواسم نبود یادم رفت ولی وقتی در این کتاب دیدم که ممکنه در آینده چه خطراتی داشته باشم از این‌به بعد سعی میکنم خیلی بیشتر حواسم به‌ خودم باشه
صفحه قبل۱صفحه بعد