عاقلانه فکر کنید، راحت‌تر زندگی کنید

دانلود و خرید عاقلانه فکر کنید، راحت‌تر زندگی کنید

۴٫۲ از ۹ نظر
۴٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   عاقلانه فکر کنید، راحت‌تر زندگی کنید  نوشته  شمس‌الدین  حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

کاربر ۱۲۰۰۴۱۵
کتاب براساس نظریه رفتاردرمانی عقلانی-هیجانی که توسط خود مولف، بنیانگذاری شده و تلفیقی از رفتاردرمانی و شناخت درمانی است، نوشته شده و در صورت پیروی از توصیه ها و تمرینهای مولف، میتونه احساسات منفی و تند ما رو که نتیجه افکار و باورهای نادرست ماست، رو به احساسات عادی و سالم، تغییر بده
mahanzarif
نام دیگر این کتاب هیچ چیز نمیتواند راحتم کند است که جزو بهترین کتابهایی بوده که من خوندم.البته این کتاب را از انتشاراتی دیگر مطالعه کرده ام.
عشق کتاااااب
کتاب قبلی این نویسنده اسم جذابی داشت اما محتواش اونقدرها هم کارساز نبود این نویسنده همون کتاب نمیگذارم کسی دکمه های اعصابم را فشار دهد هست اصلا هم از این کتابش خوشم نیومد نمونه رو که دیدم تقریبا شبیه به همون کتابه واقعا حرف جدیدی ندارن اینا !
Moon
سلام دوستان من دانشجوی روانشناسی هستم و نام دیگرکتاب زندگی عاقلانه هست و اکثراساتید این کتاب راتوصیه کرده اند.به نظر من این کتاب بهترازنمونه بازنویسی آن هست گرچه من بازنویسی آنرامطالعه نکردم ولی فکرمی کنم این کاملترهست
صفحه قبل۱صفحه بعد