زیبا

دانلود و خرید زیبا

۳٫۹ از ۱۶ نظر
۳٫۹ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود   زیبا  نوشته   لودمیلا  لولیتسکایا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Aysan
اولیتسکایا درباره خود می گوید از نویسندگانی نیست که از پیش به طراحی مصنوعی آثارشان می پردازند،طراح داستان های او خود زندگی است. . از خواندن این کتابِ زیبا لذت بردم.😊خدای را سپاس.
0
leila
در کل خوب بود ولی یجاهایی خسته کننده بود
❤️درود بر امام خامنه ای و نصرالله❤️
عاااالی با پایان های جالب ، ترجمه هم عاالی
fereshteh amani
راستش کتاب درباره آدم‌های فقیر جامعه است، معلولین و فقرا و طرد شدگان. آدم‌های بدشانس. که به هرحال در نهایت معنایی برای زندگی پیدا میکنند و چیز قشنگی برای ادامه دادن. ترجمه روان بود و چون همه روایت‌ها عین این بود که کسی برایت قصه بگوید من خیلی دوست داشتم. اما کتاب را میشود در دو ساعت یک نفس خواند و خسته نشد. در مجموع فکر میکنم سه چهارتا چیز خوب داشت و خیلی هم وقتم را هدر ندادم. اما انتظارم از این نویسنده بیشتر بود.
کاربر ۱۲۳۷۸۲۴
راحت و روان خوانده میشود با داستانهایی که مطمئنا یک بار خواندنش جالب خواهدبود.
هومن ج
چقدر خوبه این کتاب. داستانهای کوتاه با بیان ظریف جزئیات لازم، که خسته کننده نمیشه هیچ جا. و اگرچه که داستانها از حیث شخصیت های داستان و موضوع کاملا از هم جدا هستن، اما بین تمام داستانها یک اشتراک پهنانی هست که در متن و جملات مشخص نیست و تنها هنر نویسنده است که این حس یکپارچگی و یک داستان بودن رو منتقل میکنه. از دست ندینش. قیمتشم که واقعن مناسب. فقط کافی تا داستان دوم ادامه بدید. قول میدم دیگه کتاب رو زمین نمیگزارید تا پایان.
0
moohi
عالی
0
هومن ج
برای بار دوم خوندمش. چقدر خوب. حتمن بخونیدش. خود زندگی.
0
محمد امين
فوق العادست. زنده و پیوسته. به هیچ وجه خسته نمیشی.
0
chista
داستان‌های زیبایی بودند با تم اخلاقی-مذهبی، من از خواندنشان لذت بردم
صفحه قبل۱۲صفحه بعد