خزان خودکامه

دانلود و خرید خزان خودکامه

۳٫۶ از ۹ نظر
۳٫۶ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   خزان خودکامه  نوشته  گابریل گارسیا مارکز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

nassiM
میشه لطفا کسی که کتاب رو خونده راجبش یه توضیحی بده که متوجه بشیم در چه سبکی هست و چقدر کیفیت داستانی داره؟😊 بسیار ممنون میشم.
0
vahid
من این کتاب رو با ترجمه ی کیومرث پارسای خوندم، واقعا فوق‌العاده زیباست، اصلا گارسیا مارکز فوق‌العاده اس! گارسیا تو این کتابش تصویری دقیق و حقیق از عقاید دیکتاتور ها و خودکامه ها به خواننده ها ارائه کرده اونم با همون سبک محشر رئالیسم جادویی!
Nahid Abbaspoor
ده سال پیش خوندمش خیلی بد بود شاید هم ترجمه ش بدبوده. به هرحال دوست ندارم دوباره روش وقت بذارم. کتابهای گارسیا به دلم نمیشینه
sociologist
این رمان را شاید بشود بلاغی ترین، ادیبانه ترین و شعروارترین رمان مارکز نامید. شاید داستان چندان جذاب و سرراستی نداشته باشد اما مارکز تراکم خیره کننده ای از توصیفات عالی، تخیلات نبوغ آمیز و بینش های سیاسی و اجتماعی ژرف را در این رمان جمع کرده است؛ تصویری سرشت نما از دیکتاتوری های مدرن با توصیفاتی شاعرانه؛ در یک کلام کتابی دشوار و غیر عامه پسند و عمدتا باب طبع شیفتگان بلاغت و قلم فرسایی. این کتاب بسته به طبع و سلیقه خواننده میتواند بهترین یا بدترین اثر مارکز تلقی شود.
Nazi Shakour
منظور از اعتبار هدیه چیست ؟
0
🌻سپیده 🌻
"گابریل گارسیا مارکز" ، -سخت است همزیستی دائم با کسانی که دغدغه هایت را نمی فهمند،اما عزیزان تو اند... -زمان هیچگاه دردی را درمان نکرده،این ما هستیم که به مرور به دردها عادت می کنیم... -باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای،تحویل بدهی. این که بدانی حتی یک نفر،با بودن تو،راحت نفس می کشد، یعنی موفق شده ای...
0
صفحه قبل۱صفحه بعد