با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بی دوز و کلک

دانلود و خرید کتاب صوتی بی دوز و کلک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بی دوز و کلک  نوشته  اشکان عقیلی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بی دوز و کلک

کتاب صوتی بی دوز و کلک نوشته آندرس باربا است که با ترجمه شیما الهی و صدای اشکان عقیلی‌پور است. این کتاب صوتی به همت رادیو گوشه برای علاقه‌مندان به ادبیات داستانی منتشر شده است.

درباره کتاب بی دوز و کلک

این کتاب داستان یک زن میان‌سال است که تمام عمرش را با صداقت و راستگویی زندگی کرده است، حالا در میان‌سالی با روزهای آخر زندگی مادرش روبه‌رو شده است، همین موضوع او را به فکر می‌اندازد که برای درک ارتباط تیره خودش با مادر و خواهرش بیشتر فکر کند. ورود یک پرستار به خانه همه چیز را برای او به هم می‌ریزد و او شروع به فکر درباره گذشته و تفاوت ها و علت رابطه بدش با مادرش می‌کند و همین موضوع همه چیز را به هم می‌ریزد.

در این درگیری شخصییت با خودش و کنکاش در وجود خودش زندگی را برایش به هم می‌ریزد همین موضوع استان را جذاب‌تر می‌کند. 

شنیدن کتاب بی دوز و کلک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات اسپانیا پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آندرس باربا

آندرس باربا یکی از برجسته‌ترین رمان‌نویسان، مقاله‌نویس، مترجم، فیلم‌نامه‌نویس و عکاس اسپانیایی متولد ۱۹۵۷ است. مجله گرنتا از او به عنوان یکی از برترین و تاثیرگذارترین رمان نویسان قرن ۲۱ معرفی کرده است. کتاب باران برفراز مادرید مجموعه چهار داستان بلند است که یکی از داستان‌های آن با عنوان بی دوز و کلک به فارسی ترجمه شده است. باربارا در داستان‌هایش به مفاهیم مرگ، ناتوانی در بروز احساسات، فوران ناگهانی عشق، شیفتگی، آرزو و ترس از خوشبختی می‌پردازد. که این عوامل کتاب آخرش را استثنایی و بی‌نظیر کرده است. او در آثارش دنیای ساختگی خاص خودش را دارد و همین موضوع او را از دیگران متمایز می‌کند. کتاب‌های این نویسنده به ده زبان ترجمه شده است و جوایز بسیاری را گرفته است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸۸٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸۸٫۹ مگابایت