با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تیز و بز فکر کن و عمل کن

دانلود و خرید کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن

راهکارهایی برای موثر و مصمم بودن

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن  نوشته  دارن بریدجر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن

کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن نوشته دارن بریدجر و دیوید لویس است. نویسندگان این کتاب راهکارهایی برای موثر و مصمم بودن به مخاطبان ارائه می‌دهند. 

نسه صوتی این کتاب را با ترجمه ترمه نوروزی و صدای هوتن شاطری پور و شهره روحی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن

کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن راهکارهای موثری را در اختیار ما قرار می‌دهد؛ راهکارهایی که به کمک آن می‌توانیم در موقعیت‌های مختلف بهترین واکنش را از خود نشان دهیم. زندگی ما با سرعت بسیاری به پیش می‌رود و برای همه ما لازم است تا توانایی تصمیم‌گیری سریع را در خود تقویت کنیم. اما برای تصمیم‌گیری درست و صحیح باید بتوانیم توانایی تجزیه و تحلیل و استدلال هم داشته باشیم. 

این کتاب با راهکارهای متنوعی که در اختیارمان قرار می‌دهد به ما کمک می‌کند تا بهترین تصمیمات را بگیریم. با شنیدن این کتاب می‌آموزیم که چطور می‌توانیم همزمان چندین کار را باهم انجام دهیم، چطور می‌توانیم استرس و نگرانی را از خود دور کنیم. زمان صحیح برای ریسک کردن را پیدا کنیم. به کمک بارش فکری و با استفاده از خلاقیتمان در موقعیت‌های مناسب عکس‌العمل نشان دهیم و در نهایت چگونه بهترین تصمیمات را بگیریم. 

کتاب صوتی تیز و بز فکر کن و عمل کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب برای تمام افرادی که دوست دارند سرعت عملشان را بالا ببرند و برای انجام کارهای مختلف آمادگی داشته باشند، مناسب است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۱ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۱ مگابایت