با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هیل بیلی اثر جی. دی. ونس

دانلود و خرید کتاب صوتی هیل بیلی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هیل بیلی  نوشته  جی. دی. ونس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هیل بیلی

کتاب صوتی هیل بیلی نوشته جی.دی. ونس و ترجمه علیرضا پارسائیان، اثری عمیق برای فهم دقیق پدیده دونالد ترامپ است. 

وال استریت ژورنال، این اثر را کتابی بسیار جذاب می‌داند. نسخه صوتی هیل ییلی را با صدای میلاد فتوحی بشنوید. 

درباره کتاب صوتی هیل بیلی

انتخابات آمریکا یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار بر کشورهای بسیاری از جمله ایران بود. بسیاری از مردم با انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور شگفت‌زده شدند. چراکه او پیشینه سیاسی چندان درخشانی نداشت. رفتارهای نابهنجار و عجیبی از خودش نشان می‌داد و قول‌های غیرعادی به مردم داده بود. اما اگر کتاب صوتی هیل بیلی را بشنوید، احتمالا تعجبتان فروکش می‌کند. 

جی.دی ونس، نویسنده‌ این اثر، تصویر متفاوتی از آمریکا را به شما نشان می‌دهد. در حقیقت اگر آمریکا را تا پیش از این، همان چیزی می‌دید که صنعت سینمای آن یعنی هالیوود به شما نشان داده بود، حالا با خرده فرهنگ‌های دیگر آن آشنا می‌شوید. هیل بیلی روزگار آمریکایی‌های پشت‌ کو‌ه نشین است. نویسنده با توصیف  و شرح زندگی کودکی‌اش در منطقه‌ی کوهستان آپالاچيا (ناحيه‌‌اي کوهستاني در شرق ايالت متحده آمريکا) زندگی سخت و فقر مردم آن منطقه را نشان داده است. او همچنین تلاش کرده است تا با نشان دادن وضعیت مردم و ناامیدی آن‌ها، و سپس آغاز داستان موفقیتش، به مخاطبان این پیام را بدهد که ناامید نشوید. 

جی. دی. ونس حالا صاحب یک شرکت چند ملیتی است. یعنی موفقیتی بزرگ. او تلاش می‌کند تا به مردم نشان دهد که با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند، می‌توانند به موفقیت برسند. هیل بیلی داستانی است که نشریه نیویورک تایمز آن را اثری ضروری و پراهمیت می‌داند. 

کتاب صوتی هیل بیلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مطالعه داستان‌های سیاسی و زندگینامه را به شنیدن کتاب صوتی هیل بیلی دعوت می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۶٫۹ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۶٫۹ مگابایت