با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برسد به دست لیلا حاتمی

دانلود و خرید کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی

۳٫۰ از ۶ نظر
۳٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی  نوشته  اشکان عقیلی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی

کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی نوشته کارگردان و بازیگر ایرانی، سعید محسنی است. او در این داستان از زندگی مردی می‌گوید که در وصیتش از دوستش می‌خواهد چیزی را به دست لیلا حاتمی برساند. 

نسخه صوتی کتاب برسد به دست لیلا حاتمی را با صدای گرم اشکان عقیلی‌پور می‌شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی

کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی داستان مردی است که با خودکشی به زندگی‎اش پایان داده اما پیش از آن از دوستش به عنوان وصیت خواسته تا چیزی را به دست لیلا حاتمی برسانند. کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی از چهار پاره داستان تشکیل شده است که به همدیگر مربوط می‌شوند و هرکدام بخشی از ماجرای اصلی هستند. داستان با نامه‌ی مردی به نام اسماعیل به دوستش آغاز می‌شود. او در این نامه از دوستشان که خودکشی کرده است می‌گوید و از درخواست او: رساند چیزی به دست لیلا حاتمی. همین موضوع بهانه‌ای می‌شود تا زندگی او را مرور کنیم. با جلوتررفتن سیر داستان شخصیت‌های دیگری نیز به ماجرا اضافه می‌شوند که هرکدان نقش پررنگی در پیشبرد داستان دارند.

سعید محسنی ایده‌ی نوشتن داستان برسد به دست لیلا حاتمی را با شنیدن خبر درگذشت علی اخگر، دوست شاعرش پیدا کرد. این خبر و ماجرای دیگری که همزمان با مرگ علی اخگر اتفاق افتاده بود، ایده‌ی اصلی کتاب شد و در نهایت کتابش را به دوستش، علی اخگر تقدیم کرد.

کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به داستان‌های ایرانی از شنیدن کتاب صوتی برسد به دست لیلا حاتمی لذت می‌برند.

درباره‌ی سعید محسنی

سعید محسنی، نویسنده، طراح، کارگردان، بازیگر در سال ۱۳۵۵ در اصفهان متولد شد. تحصیلاتش را در رشته کارگردانی تئاتر تا مقطع لیسانس در دانشگاه سوره اصفهان ادامه داد. فوق لیسانس کارگردانی تئاتر را از دانشگاه تربیت مدرس تهران گرفت. او علاوه بر نوشتن کتاب برسد به دست لیلا حاتمی، دو کتاب دیگر به نام‌های نهنگی که یونس را خورد هنوز زنده است و دختری که خودش را خورد هم نوشته است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۲۲۸۴۶۷۹
۱۳۹۹/۰۷/۰۳

لحن راوی بسیار جذاب و حرفه ای بود

بهار
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

به نظر من خیلی جذاب خونده شده بود و واقعا لحن گوینده با فراز و فرودهای داستان همخونی داشت. در مجموع من خیلی لذت بردم

ریواس
۱۳۹۹/۰۷/۰۳

خود متن بسیار عالیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸۳٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸۳٫۰ مگابایت