با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الیور تویست

دانلود و خرید کتاب صوتی الیور تویست

خلاصه رمان‌های برجسته

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی الیور تویست  نوشته  چارلز دیکنز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی الیور تویست

کتاب صوتی الیور تویست یکی از داستان‌های جذاب و خواندنی چارلز دیکنز، نویسنده‌ی بزرگ انگلیسی است. او در کتاب الیور تویست، سرگذشت کودکی را نوشته است که در یکی از یتیم‌خانه‌های لندن به دنیا آمده و زندگی پرماجرایی دارد.

از داستان الیور تویستبارها اقتباس‌های سینمایی و تئاتری صورت گرفته است. نسخه‌ی خلاصه‌ی الیور توئیست را می‌توانید با ترجمه‌ی علیرضا کاشانی و صدای مصطفی هرآیینی بشنوید.

درباره‌ کتاب الیور تویست

الیور تویستداستانی جذاب، پرکشش و خواندنی از وضعیت نابه‌سامان نوانخانه‌های انگلستان است. الیور تویست پسربچه‌ی یتیمی است که در یک نوانخانه زندگی می‌کند. اما مسئولان آنجا، او را به یک پیرمرد یهودی که کارش ساختن تابوت است می‌فروشند. او تصمیم می‌گیرد که از آنجا فرار کند و به لندن برود. در راه با پسربچه‌ی دیگری آشنا می‌شود که برای یک پیرمرد یهودی به نام آقای فاگین کار و دزدی می‌کند. او، الیور را نزد همان فاگین می‌برد تا به او هم آموزش دزدی بدهند. اما در یکی از این دزدی‌ها، الیور دستگیر می‌شود...

شنیدن کتاب الیور تویست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

رمان الیور تویست برای دوست‌داران و علاقه‌مندان به مطالعه‌ی کتاب‌های ماجراجویانه، لذت‌بخش است. نسخه‌ی خلاصه‌ی الیور توئیست می‌تواند نظر نوجوانان را هم به خود جلب کند.

درباره‌ی چارلز دیکنز

چارلز دیکنز با نام کامل چارلز جان هوفام دیکنز ۷ فوریه ۱۸۱۲ متولد شد. در کودکی در کارخانه کار می‌کرد. پدرش که قادر نبود بدهی‌هایش را پرداخت کند زندانی شده بود. وقتی دوران حبس پدر تمام شد، دیکنز به تحصیلاتش ادامه داد. سپس کارمند دفتر یک وکیل و بعد گزارشگر روزنامه شد. کتاب‌های مشهور او نیکلاس نیکلبی، سرود کریسمس، دیوید کاپرفیلد، آرزوهای بزرگ، الیور تویست و داستان دو شهر است. جیمز جویس نویسنده مشهور معاصر، چارلز دیکنز را بعد از شکسپیر تاثیرگذارترین نویسنده‌ی انگلیسی‌زبان می‌داند. دیکنز در ۹ ژوئن۱۸۷۰ به طور ناگهانی و بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۷٫۱ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۷٫۱ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن