با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترک سیگار به آسان‌ترین روش

دانلود و خرید کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش

۳۰ میلیون نفر با این روش آزاد شدند

۴٫۴ از ۸ نظر
۴٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش  نوشته  آل‍ن‌ ک‍ار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش

دنبال روشی برای ترک سیگار هستید که دائمی و آسان باشد؟ در میکروکتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش نوشته آلن کار می‌خواهیم شما را با روشی آشنا کنیم که افراد مشهوری مانند دیوید کامرون (نخست وزیر اسبق انگلستان)، پینک (خواننده)، ریچارد برانسون (بنیانگذار گروه ویرجین) و ۳۰ میلیون نفر دیگر به واسطه آن توانستند به آسانی، سیگار را کنار بگذارند. 

این کتاب صوتی نمی‌خواهد از مضرات سیگار بگوید، چون با آن آشنا هستید بنابراین مستقیم می‌رود سراغ آسان‌ترین روش ترک سیگار جهان. روشی که آلن کار به کار بست و موفق شد سیگار را به راحتی ترک کند.

شنیدن کتاب ترک سیگار به آسان‌ترین روش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

طبیعتا غیر سیگاری‌ها مخاطب این کتاب نیستند. این کتاب به سیگاری‌ها کمک می‌کند که سیگارشان را کنار بگذارند اما شنیدن آن را به کسانی هم که فکر می‌کنند کشیدن سیگار کار جذابی است، توصیه می‌کنیم.

درباره آلن کار 

آلن کار، در حال حاضر صاحب یکی از بزرگترین مراکز ترک سیگار در دنیاست. او در ۳۰ سال در روز حدود ۱۰۰ نخ سیگار می‌کشید. اما یک روز در ۴۸ سالگی تصمیم می‌گیرد که خود را از سیگار جدا کند و در این مسیر، به آسان‌ترین روش ترک سیگار می‌رسد. او و سازمانش که به نام «آسان‌ترین روش» شناخته می‌شود تا به حال به بیش از ۳۰ میلیون انسان کمک کردند تا خود را از بند سیگار، الکل و وزن زیاد نجات بدهند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۵۵۹۸۴۷ محسن کاهانی
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

سلام و عرض ادب. احترام و ارادت. عرضه به محضر با سعادت تمامی عزیزان شریف. بدینوسیله مراتب سپاس و قدر دانی خویش را از تمامی دست اندرکاران عزیز و شریف این بدئت مورد ستایش اعلام می دارم. دست مریضاد. اررش

- بیشتر
gla006
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

واقعا کتاب عالی و قوی هست این کتاب دستتون درد نکنه بسیار کاربردی هست من ۲۰ سال سیگاری هستم با خوندن این کتاب متحول شدم

Ho3ein
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

خیلی پرمحتوا حتماً بخونید چه افرادی که سیگاری هستن چه افرادی که سیگاری نیستن خیلی خوبه

الهه
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

کتاب مزخرفیه. فقط ایرادات سیگار و بدیهیات را میگه.‌حالا باز شاید واسه سیگار مفید باشه اما قطعا برای ترک سایر عادات بد مثل اضافه وزن قطعا هیچ کاربردی نداره. حیف وقت

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۸٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۸٫۴ مگابایت