با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نرگس

دانلود و خرید کتاب صوتی نرگس

۴٫۳ از ۷ نظر
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نرگس  نوشته  رحیم مخدومی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نرگس

رمان گویای «نرگس» درباره زندگی پسری به اسم اسماعیل در بحبوحه انقلاب اسلامی است. خواهر اسماعیل به دلیل داشتن حجاب از مدرسه اخراج می‌شود و اسماعیل به هر دری می‌زند نمی‌تواند خواهر را دوباره به مدرسه بفرستد. او حتی برای نرگس معلم خصوصی می گیرد اما این تنها دغدغه زندگی اسماعیل نیست. او یک دایی روحانی هم دارد که با ساواک درگیر است. در ادامه داستان شاهد دستگیری خود اسماعیل و پدرش به دلیل فعالیت‌های انقلابی هستیم. پدر به زندان می‌افتد و زندگی برای اسماعیل و خواهرش بسیار سخت می‌شود اما آنها را به تحولی بزرگ می‌رساند. رحیم مخدومی، متولد ۱۳۴۵ در ورامین است. او از ۱۷ سالگی شش بار در جبهه های جنگ بوده و داستان‌های متعددی هم درباره جنگ نوشته است. کتاب «جنگ پابرهنه‌ها»ی او منتخب دفاع مقدس بوده و «نرگس»، «مالک خیبر» و «پروانه‌های عرصه خبر» کتاب‌های برگزیده جشنواره کتاب معلم‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
زهرا
۱۳۹۸/۰۸/۲۹

واقعا کتاب قشنگی بود. قلم روان داستان جذابی داشت.به نوجوون ها پیشنهاد میشه بخونن❤❤

ز
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

داستان خوب گوینده عالی مناسب سن ۱۲ تا ۱۵

سپیده
۱۳۹۸/۰۳/۱۷

پیشنهاد می کنم بخوانید مخصوصا نوجوان ها کتاب جالبیه درباره‌ی زندگی یه پسر نوجوان نظرم جالبه ولی نویسنده آخر کتاب را درست تمام نکرده

🎈🌌🦋🌈🎼💜
۱۳۹۸/۰۵/۲۵

کتاب جالب و جذابی است..

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۸۶٫۰ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۸۶٫۰ مگابایت