دانلود کتاب صوتی در رویای بابل اثر ریچارد براتیگان با صدای آرمان سلطان‌زاده | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی در رویای بابل اثر ریچارد براتیگان

دانلود و خرید کتاب صوتی در رویای بابل

۳٫۹ از ۲۸ نظر
۳٫۹ از ۲۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در رویای بابل  نوشته  ریچارد براتیگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در رویای بابل

کتاب صوتی «در رویای بابل» از موفق‌ترین آثار ریچارد براتیگان، نویسنده‌ی خلاق آمریکایی است. رمانی که حاصل تجربیات اعجاب انگیز نویسنده در عرصه‌ی خلاقیت ادبی است. کتاب گویا «در رویای بابل» با صدای آرمان سلطان‌زاده، روایت طنز آمیز زندگی کارآگاهی خصوصی است. براتیگان در ابتدای رمان می‌نویسد: «به گمانم من، از جمله به این دلیل، هرگز کارآگاه خصوصی قابلی نشدم، که بیش از حد، در رویای بابل بودم.»
معرفی نویسنده
عکس ریچارد براتیگان
ریچارد براتیگان

ریچارد براتیگان در ۳۰ ژانویه‌ی ۱۹۳۵ در واشنگتن آمریکا به دنیا آمد و در همانجا رشد کرد تا زمانی که روزهای مایوس‌کننده‌ی جنگ جهانی دوم باعث شد تا به شهرهای دیگری مثل اورگان و یوجین برود. یکی از وقایع تاثیرگذار در زندگی ریچارد وقتی اتفاق افتاد که او هنوز متولد نشده بود. مادر و پدر او از یکدیگر جدا شدند و کمی بعد مادرش متوجه شد که باردار است. پدر او هیچگاه نفهمید که پسری به نام ریچارد دارد. ریچارد در چنین شرایطی رشد کرد و تجربیات او از زندگی آنقدر سهمگین بود که او در نوجوانی در شهر اورگان مرتکب جرمی (خرد کردن شیشه‌های پاسگاه پلیس با پرتاب خرده سنگ) شد. بعد از دستگیری به دلیل خلق و خوی ناآرامش به آسایشگاهی روانی فرستاده شد و پزشکان پارانویا و شیزوفرنی را در او تشخیص دادند. ریچارد بیچاره به مدت دو ماه در آسایشگاه بستری بود و روند درمان او به شکلی پیش رفت که چندین بار به او شوک الکتریکی داده شد.

نظرات کاربران

محسن
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

شخصیت اصلی کتاب کارگاه خصوصیِ بی‌پولی است که بعد از مدت‌ها یک مشتری پیدا کرده ولی برای انجام ماموریتش نیاز به یک سلاحِ پُر دارد و پول خریدن گلوله را ندارد. به جز بی‌پولی هر از گاهی ذهنش وارد دنیای

- بیشتر
شیخ محمدعلی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

داستانی سرگرم کننده و مفرح و زیرکانه .. نویسنده در لوای طنزی تلخ، به کنه ضعف های شخصیتی یک طیف مغفول اجتماع پرداخته است .. راوی نیز همانند همیشه ستودنی

bahar
۱۴۰۰/۰۲/۲۱

با یه جاهایی از کتاب با صدای بلند می خندیدم.. گویندگی هم که بی نظیر

Alireza Shahravi
۱۳۹۶/۰۴/۲۶

اگه نسخه pdf قرار بدید عالی میشه

yakamuz
۱۴۰۱/۰۴/۰۴

عالی بودش

وحید
۱۳۹۵/۱۲/۲۱

من اول از همه تشکر میکنم از نویسنده و یعد مترجم و بعد آوانامه و بعدگوینده و بعد طاقچه خصوصا ب خاطر امکان پخش کتاب صوتی با سرعت بیشتر ک همه با هم دست ب دست داده و مرا مجبور

- بیشتر
AS4438
۱۴۰۱/۱۰/۲۶

عالی بود، فوق العاده، گوینده هم نیازی به تمجید ندارد استادی کم نظیر، طنز تلخ، ادبیات، وشناخت شخصیتها،توسط نویسنده،استادانه بیان شده است.

Reza Salehi
۱۴۰۱/۱۰/۲۱

براتیگان که نیازی به نظر من نداره. اجرا خیلی خوب بود. من کتاب رو خونده بودم ولی به‌خاطر اجرای خوب، این بار گوش دادم و لذت بردم.

Mo
۱۴۰۰/۰۵/۲۵

برای من خیلی جذاب نبود اما از گوش دادنش هم پشیمون نیستم

شهروز
۱۳۹۸/۰۱/۱۳

فقط جیغای فصل یازدهم😂😂😂

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۱/۲۳
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷۹٫۸ مگابایت
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۱/۲۳
زمان۰۵ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷۹٫۸ مگابایت