با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن اثر شارون  لیچر

دانلود و خرید کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن

بیندیشید و ثروتمند شوید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن  نوشته  شارون  لیچر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن

کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن نوشتهٔ شارون لیچر و گرگ اس. ربد و ترجمهٔ ناهید سپهرپور است. نسترن نجاران گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و  پندار تابان (با همکاری نشر جیحون) آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی می‌کوشد شنوندهٔ خود را به موفقیت در زمینه‌های گوناگون نزدیک کند.

درباره کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن

کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن دربارهٔ یک کلید طلایی حرف می‌زند؛ یک کلید جادویی بزرگ شگفت‌انگیز. ما انسان‌ها به چنین فرمول ساده‌ای برای موفقیت با بدگمانی می‌نگریم؛ فرمولی که راه سلامتی و ثروت را به رویمان خواهد گشود اما چنین فرمولی، کلید جادویی بزرگ است. این کلید، درهای رسیدن به ثروت را به روی شما خواهد گشود؛ همین‌طور درهای رسیدن به شهرت را و در بسیاری از موارد درهای رسیدن به سلامت جسمانی و نیز درهای کسب دانش را.

برای آگاهی از این کلید کتاب موفقیت و فراتر از آن را بشنوید.

شنیدن کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به افرادی که دوست دارند در زندگی خود موفق باشند، یعنی به همهٔ انسان‌ها، پیشنهاد می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب صوتی موفقیت و فراتر از آن

«بی‌اختیار همان چیزی را احساس می‌کنید که به آن فکر می‌کنید و به همان چیزی فکر می‌کنید که آن را احساس می‌کنید.

ناپلئون هیل، در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، از عبارت «افکار به واقعیت عینی تبدیل می‌شوند» استفاده کرد. ما می‌توانیم ادعا کنیم که مالک افکارمان هستیم و به کارهایی که در ارتباط با آن انجام می‌دهیم، اعتبار ببخشیم؛ اما یک فکر به خودی خود می‌تواند برای دستیابی ما به نتایج و موفقیت دلخواهمان کافی باشد؟

پاسخ این سؤال، از نظر ناپلئون هیل، منفی است. درست است که افکار به واقعیت‌ها بدل می‌شوند، اما توانایی آن‌ها برای ایجاد یک نتیجهٔ دلخواه، به عواطف و احساسی بستگی دارد که با آن فکر عجین است. احساساتْ تأثیر فوق‌العاده‌ای بر افکار ما دارند و هر فکر بسته به این‌که مثبت یا منفی باشد، می‌تواند به سود یا زیانِ روند پیشرفت ما باشد. این امر نیز حقیقت دارد که هر قدر میزان احساس عجین‌شده با هر فکر قوی‌تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که ما درواقع براساس آن عمل کنیم.

شما چیزی را احساس می‌کنید که به آن فکر می‌کنید _ و به چیزی فکر می‌کنید که آن را احساس می‌کنید. بگذارید این جمله را رمزگشایی کنیم: همهٔ ما افکاری داریم اعم از مثبت، منفی یا خنثا. این افکار احساسات متناسب با خودشان را ایجاد خواهند کرد. وقتی افکار ما منفی باشند، احساسات بدی خواهیم داشت. وقتی افکارمان مثبت باشند، به همان نسبت احساسات خوب تولید خواهند کرد.

اما براساس این گفته، به همان چیزی که احساس می‌کنیم نیز فکر می‌کنیم. به عبارت دیگر، احساسات ما روی افکاری که داریم تأثیر می‌گذارند. این چیزی است که همهٔ ما تجربه کرده‌ایم _ وقتی خوشحال یا هیجان‌زده هستیم، افکاری که در ذهنمان تولید می‌شوند معمولاً بسیار مثبت هستند. بنابراین، می‌توان گفت احساسات و افکار، از هم جدایی‌ناپذیرند.

همان‌طور که هیل می‌گوید، وقتی افکار با عواطف عجین می‌شوند، بیشترین تأثیر را بر موفقیت ما خواهند داشت. این فلسفه‌ای تفکربرانگیز و درخور توجه بیشتری است.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۰٫۹ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۰٫۹ مگابایت