با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی معجزه اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب صوتی معجزه

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی معجزه  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی معجزه

کتاب صوتی معجزه که با نام دیگر ۲۶ روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز هم منتشر شده است اثر نویسنده کتاب مشهور و تاثیرگذار راز، راندا برن است. راندا برن توانست اهمیت قانون جذب را به عموم مردم معرفی کند. او در این کتاب هم رویکری تازه را به نمایش می‌گذارد. 

درباره کتاب معجزه

راندا برن در این کتاب یک برنامه ۲۶ روزه به شما ارايه می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید مسیر رسیدن به هدفتان را هموار کنید. این کتاب صوتی تجربیات و راهنمایی‌های نویسنده درباره معجزه فراموش شده سپاسگزاری است که توانسته زندگی او را تغییر دهد. او در این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور زندگی‌تان را دگرگون کنید. 

شنیدن کتاب معجزه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به دنبال ایجاد تغییرات اساسی در نوع نگرش خود به زندگی هستید و مهم‌تر از همه به معجزه شکرگزاری اعتقاد دارید، این کتاب برای شما است.

درباره راندا برن

راندا برن، نویسنده معروف استرالیایی است که با نوشتن کتاب راز و تولید یک فیلم از آن توانست مخاطبان بسیاری را به خواندن آثارش دعوت کند و زندگی انسان‌های زیادی را نجات دهد و امید به زندگی را به آنها بازگرداند. او در سال ۲۰۰۴ پس از مرگ پدرش دچار افسرگی شدید شد و با تشویق دخترش شروع به مطالعه کتاب‌های روانشانسی قدیمی و تحقیق درباره تفکر مثبت و قوانین جذب کرد.

او زندگی خود را در راه اشاعه این فرهنگ وقف نموده و پس از کتاب پرفروش راز، دست به انتشار کتاب‌های کامل‌تری مثل معجزه، قهرمان، قدرت و.. کرده است که هر کدام به صورت تخصصی‌تر به مباحث قانون جذب می‌پردازند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۶۷۱۵۲۳
۱۴۰۰/۰۸/۰۶

سلام این کتاب بدون نت می تونیم گوش کنیم چون نت خاموشه می گه نت وصل کنید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۰٫۳ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۰٫۳ مگابایت