با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی خلاصه کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی اثر اس. جی. اسکات

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی  نوشته  اس. جی. اسکات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی

کتاب صوتی حاضر خلاصه کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی نوشته اس.جی. اسکات است که با ترجمه و گرداوری دادبه دادمهر و صدای نسترن حسنی می‌شنوید.

درباره خلاصه صوتی کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی

 تنبلی باعث می‌شود خیلی از کارهایمان را به تاخیر بیاندازیم، در خیلی از جمع‌ها حاضر نشویم و چه بسا خیلی از لذت‌های زندگی را هیچ وقت درک نکینم. خیلی از ما سال‌ها درگیر این روند اشتباه در زندگی هستیم و قدمی برای تغییر برنمی‌داریم. مطالب این کتاب شامل همه چیزهایی است که اسکات در زندگی خود درباره موفقیت و پرورش عادت‌های محکم و پایدار برای به انجام رساندن کارها آموخته است. این کتاب معجزه نمی‌کند چون نمی‌تواند میل شدید شما به تنبلی و عقب‌انداختن کارها را تغییر دهد بلکه به شما می‌آموزد این میل را بشناسید و برآن چره شوید.

اسکات در این کتاب ابتدا نکات روان‌شناختی پنهان در تنبلی را واکاوی می‌کند و پس از آن به سراغ هفت بهانه‌ای می‌رود که معمولا مردم برای انجام ندادن کارهایشان می‌آورند. پس از این‌ها، او ۲۳ راه برای غلبه بر این موانع روانی را معرفی می‌کند و به شما یاد می‌دهد چگونه آنها را در زندگی خود به کار بگیرید.

شنیدن کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۳٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۳٫۶ مگابایت