مسئله‌ی اسپینوزا

دانلود و خرید مسئله‌ی اسپینوزا

۴٫۵ از ۵۲ نظر
۴٫۵ از ۵۲ نظر

برای خرید و دانلود   مسئله‌ی اسپینوزا  نوشته  اروین  د. یالوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

noir
ترجمه کتاب قابل قبول بود و صدای راوی هم خوب بود. در کل کتابهای یالوم عالی هستند. خصوصا تلفیق فلسفه و روان شناسی در ۳ کتابش( از جمله همین کتاب) که با خوندنش میتونید علاوه بر فهمیدن فلسفه اسپینوزا به مسائل روحی و روانی شخصیتش تاحدودی پی ببرید. کتاب بصورت موازی با روایت زندگی اسپینوزا و آلفرد روزنبرگ جلو میرود. قسمتهای مربوط به زندگی اسپینوزا جذاب تر هستند. در کل کتاب زیبایی بود و ارزش خرید و خواندنش را داشت. ترجمه دکتر حبیب کمی شاید بهتر باشه منتهی این ترجمه نیز خوب و قابل قبول هست. فقط یک مشکل این بود که راوی در بسیاری از موارد نمیتونست بخوبی حس صدای شخصیتهای متفاوت رو به شنونده القا کنه.
Mehrnaz Tavakoli
کتابی با ترجمه روان که کاملا میتونه تفکرات اسپینوزا رو با زبانی ساده و قابل فهم برای ما بازگو کنه. همچنین توضیح در مورد روزنبرگ، مبتکر کوره های آدم سوزی در زمان هیتلر خیلی جالبه. ‌شما میتونید با کمی دانش روانشناسی ارتباط این دوتا داستان رو درک کنید. اگر علاقه مند به تاریخ و فلسفه و کمی هم روانشناسی هستید، خوندنش رو توصیه میکنم.
KAMi
سلام نثر کتابهای اروین یالوم بسیار زیبا و ترغیب کننده هستن و این کتاب هم مستثنا نیست، این کتاب کمتر جنبه اموزشی داره با اینحال از منظری روان شناسانه داستان روایت میشه، مسائل و بحرانهای دوران هیتلر و همچنین مباحثی که مربوط به اسپینوزاست بسیار زیبا ساخته و پرداخته شده، امیدوارم از این کتاب لذت ببرین.
dolati
دوستش داشتم خیلی هم دوستش داشتم هوش سرشار نویسنده کاملا مشهوده
M
بسیار زیبا و فوق العاده بود.صداگذاری هم عالی بود
dani228
ترکیبی از فلسفه، روانشناسی و تاریخ رو در قالب رمانی جذاب توی این کتاب میبینیم. مطالب ساده و روان هستن و نیازی به اینکه خواننده اطلاعات آنچنانی در این حوزه‌ها داشته باشه نیست. صدای گوینده هم عالی.
مونا و پارسا
این کتاب فوق العاده بود رمانی جذاب و روان که بیان کننده عقاید و نظرات اسپینوزا به همراه شرح اوضاع تاریخی و اجتماعی زمان این فیلسوف بزرگ بود.فصل های مربوط به الفرد روزنبرگ هم اطلاعات دقیقی درخصوص وضعیت روحی روانی این فرد و شرایط سیاسی اجتماعی آلمان نازی میداد که لذت شنیدن این کتاب رو دو چندان میکرد.به نظر من راوی هم به خوبی از پس خوانش این کتاب برامده بود و در کل من لحظات خوبی با شنیدن این کتاب سپری کردم.
kambiz ashkan
بسیار کتاب خوبی بود. بسیار لذت بردم. ترجمه خوب و گویندگی گیرا بود.
نازلی
کتاب بی نظریه، اعتقادات دینی شما رو زیر و رو می‌کنه، من از خواندنش واقعاً لذت بردم
shahram davar
وضعیت زندگی و عقاید اسپینوزا با پرداختی از وضعیت اجتماعی،مذهبی در آن دوران به صورت یک دیالوگ بین اسپینوزا و شخصیتهای مختلف بیان شده که جالب هست و توصیه به گوش کردن دارم، متن و گویندگی هم خوب و عالی است
صفحه قبل۱۲...۴صفحه بعد