صد سال تنهایی

دانلود و خرید صد سال تنهایی

۳٫۷ از ۱۱۲ نظر
۳٫۷ از ۱۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   صد سال تنهایی  نوشته  گابریل گارسیا مارکز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

فرشته شادی
هر قدر از این کتاب بنویسم کم است. از شخصیت هایی که با دنیاهای متفاوت در یک دنیا زیسته اند و مسیرهای خود را رفته اند و .... شخصیت پردازی، تنوع ماجراها و افکار شخصیتها ستودنی ست. فقط باید حتما صد سال تنهایی را خواند تا به شاهکار بودن این کتاب می برد‌. صدای مهدی پاکدل زیبایی شنیدن این رمان را صد چندان کرد.
Zahra Alam
تا سه چهار فصل اولش به نظرم کتاب مبتذلی اومد کا شاید همه دیوانه شدن که جایزه نوبل برده یا خیلی کشته مرده داده، ولی الان خودم بار دوم هست که گوشش میدم، صد سال تنهایی یه کتاب نیست، یه سبک زندگیه
Barzan
بهترین و واقعا میتونم بگم یک شاهکار که ۲ بار کتاب رو خوندم و کتاب صوتی هم که شنیدم هنوز تازگی روز اول رو برام داره ...
مرتضی ش.
اگر قدر عمرتان را میدانید خواندن این کتاب را اصلا توصیه نمیکنم! حیف وقت و عمر! وقتی خواندم، خیلی دنبال نقد این کتاب گشتم اما هیچ نظر منطقی پیدا نکردم، عمدتا با دلایل سطحی از این کتاب تعریف کرده اند!
مريم اميرى
٥ ستاره کم است برای این شاهکار ادبی. عالی، عالی و عالی
DR.M.N
به نظرم شاهکار بود،آقای پاکدل هم بسیار عالی اجرا کرده بودن
Roe_zrw
کتاب خیلی جذاب و پر داستانیه اما یکم سنگینه
کاربر ۲۵۰۵۱۱۲
متأسفانه گوینده که نمی داند کَرنا چیست و آن را کُرنا می خواند شایسته نیست این کتاب را بخواند!
رها مسیح
داستان کتاب جذاب بود و فلش بک های پی در پی در تاریخ این جذابیت رو بیشتر میکرد ... قسمت هایی از کتاب داستان افت میکرد و روزمره میشد ... راوی هم همانطور که همه میشناسیم صدای زیبایی دارد ولی تنها راوی داستان است و حس و قصه گویی و بالا وپایین داستان در صدای او تغییری ایجاد نمی کرد .... در کل از گوش دادن این کتاب بسیار لذت بردم 👌
Elnaz_Atefeh
دنیای بسیار شگفت انگیزی رو می‌شه تجربه کرد با شنیدن صد سال تنهایی