با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نگرش یعنی همه چیز

دانلود و خرید کتاب نگرش یعنی همه چیز

نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود

۵٫۰ از ۱۰ نظر
۵٫۰ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نگرش یعنی همه چیز  نوشته  جف کلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نگرش یعنی همه چیز

کتاب نگرش یعنی همه چیز نوشته جف کلر و ترجمه امیر حسین مکی، یک پیغام مهم برای تمام مخاطبان دارد: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود. نویسنده در این کتاب راه و روش تغییر نگرش را به شما می‌آموزد. 

درباره کتاب نگرش یعنی همه چیز

اگر بخواهیم کتاب نگرش یعنی همه چیز را تنها در یک جمله خلاصه کنیم، به این نتیجه می‌رسیم: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود. اما آیا همه چیز به این سادگی است؟ اصلا برای اینکه بخواهیم در نگرشمان تغییر به وجود بیاوریم، باید با نگرش آشنا شویم. 

نگرش یعنی نوع نگاه شما به زندگی و برگ برنده شما هم همین است. زندگی را جشنی می‌بینید که به آن دعوت شده‌اید و آماده لذت بردن از آن هستید یا یک چیز معمولی که ناگزیر به گذراندنش هستید؟ حال که با مفهوم نگرش آشنا شدید لازم است به زندگی خودتان برگردید و آن را بررسی کنید. شما در کدام دسته قرار می‌گیرید؟ زندگی را مثبت می‌دانید یا با منفی نگری، اتفاقات و رخدادهای بد را به سمت خودتان جذب می‌کنید؟ 

به‌هرحال اگر مثبت‌نگر باشید این کتاب به شما کمک می‌کند تا بهتر و سریع‌تر مسیر موفقیت را طی کنید و اگر منفی‌نگر باشید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا نگرش مثبت را در وجودتان ایجاد کنید. 

جف کلر این کتاب را با کمک تجربه‌هایی نوشته است که در زندگی شخصی خود به کار برده و نتیجه خوبی هم در پی داشته است. با کمک کتاب نگرش یعنی همه چیز یاد می‌گیریم ذهن را از افکار منفی یا اشتباه پاک کنیم، با شیوه صحیح گفتگو آشنا شویم چرا که نقش مهمی در موفقیت ما دارد و در مرحله آخر هم کردارمان را بر اساس نگرش صحیحی که حالا در ذهنمان شکل گرفته است، تغییر می‌دهیم. 

کتاب نگرش یعنی همه چیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

نگرش یعنی همه چیز کتابی جالب با مطالبی کاربردی برای تمام کسانی است که به دنبال موفقیت و شادی در زندگی هستند. اگر دوست دارید با تغییر نگرشتان به زندگی، آرامش و سلامتی را به زندگی خود فرابخوانید، این کتاب راه را به شما نشان می‌دهد. 

درباره جف کلر 

جف کلر بنیانگذار و رئیس شرکت نگرش یعنی همه چیز (Attitude is Everything، Inc) است. او در رشته حقوق تحصیل کرد و چند سالی هم به شغل وکالت مشغول بود اما بعد از اینکه متوجه شد رضایت شغلی ندارد از کارش خارج شد و سراغ برنامه‌های خودیاری رفت. او نزدیک بیست سال است که به عنوان سخنران و نویسنده کتاب‌های موفقیت و انگیزشی شناخته می‌شود. از میان کتاب‌های جف کلر می‌تواند به کتاب‌های نگرش برنده، موفقیت و شادی و این موفقیت شما است اشاره کرد. 

بخشی از کتاب نگرش یعنی همه چیز

افکار غالب پیروز می‌شوند

این عقیده که ما به همان چیزی تبدیل می‌شویم که درباره‌اش فکر می‌کنیم، به قانون فکر غالب نیز معروف است. به این معنا که در درون هر یک از ما نیرویی هست که ما را در جهت افکار غالب کنونی‌مان سوق می‌دهد.

واژه‌ای که در اینجا باید به آن توجه کنیم، غالب است. اگر ده ثانیه در روز مثبت فکر کنید و شانزده ساعت باقی‌مانده را درباره نتایج منفی بیندیشید، نباید توقع نتایج مثبت داشته باشید!

اصل مطلب همین‌جاست. یک ذره اندیشه مثبت راه به جایی نمی‌برد و نتایج مثبت به بار نخواهد آورد. درست همان‌طور که یک ذره رژیم غذایی نتیجه‌ای در بر ندارد. این کار درست مثل این است که برای کاهش وزن صبحانه‌ای سالم و کم‌کالری میل کنید... و سپس بقیه روز با خوردن کیک و بستنی دلی از عزا درآورید! یا اینکه در طول هفته چهار ـ پنج دقیقه ورزش کنید و توقع داشته باشید از اندامی موزون و متناسب برخوردار شوید.

این مطلب در مورد اندیشه مثبت نیز صدق می‌کند. با کمی اندیشه مثبت نباید انتظار داشته باشید که به هدفتان برسید. در عوض، باید فعالیت ذهنی خود را تحت کنترل درآورید و هر روز همه روز را مثبت فکر کنید تا این کار برای‌تان عادت شود. به یاد داشته باشید که این کار باید الگوی فکری غالب شما بشود.

لحظه‌ای افکار غالب خود را در حوزه‌های اصلی زندگی‌تان در نظر بیاورید. آیا این افکار در خدمت شما هستند یا شما را بازمی‌دارند؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
مسعود زینعلی
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

عالی

Farhad
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

عالیه و دایره اطلاعات کتاب بسیار وسیع هست و خیلی جذاب و کاربردی هستش👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻دستخوش به نویسنده ش واقعا👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😊😊😊😊

𝒚𝒂𝒔𝒎𝒊𝒏
۱۴۰۰/۰۳/۲۰

خیلی خوب بود

کاربر ۳۴۰۸۱۶۶نگرش یعنی همه چبز
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

فوق العادس بینظیر...

Laya Sadegh
۱۳۹۹/۱۱/۲۳

کاش اینو به طاقچه بی نهایت اضافه میکردید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
هر گرفتاری و مصیبتی بذر منفعتی همسان یا بزرگ‌تر از خود را به همراه دارد. ناپلئون هیل
کاربر ۲۱۱۷۵۵۳

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۹۲-۴
تعداد صفحات۱۷۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۹۲-۴