با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بوسه خورشید

دانلود و خرید کتاب بوسه خورشید

دوزبانه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بوسه خورشید  نوشته  جبران خلیل جبران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بوسه خورشید

کتاب بوسه خورشید نوشته جبران خلیل جبران است که با ترجمه وحید کیان به صورت دوزبانه منتشر شده است. عشق ورزی گران‌بهاترین هدیه خداوند است، چراکه وقتی این رحمت به کسی هدیه شد هرگز از او بازستانده نمی‌شود. این کتاب روایت عشق و احساس در وجود آدمی است که او را رها نمی‌کند و همواره همراهش است. هدیه‌ای از طرف خداوند که برای او باقی می‌ماند.

خواندن کتاب بوسه خورشید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به شعر جهان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره جبران خلیل جبران

جبران خلیل جبران در سال ۱۸۸۳ در خانواده‌ای مسیحی در شمال لبنان به دنیا آمد. مادرش زنی هنرمند بود، اما پدرش مردی بی‌مسئولیت بود که خانواده‌شان را با مشکلات متعددی روبرو کرد. اوضاع بد مالی خانواده سبب شد که جبران نتواند در دوران کودکی به مدرسه برود، اما در این سال‌ها نزد کشیش روستای محل زندگیشان آموزش دید و با اصول مذهب، انجیل و زبان‌های سوری و عربی آشنا شد. سرانجام زمانی که جبران ۱۲ ساله شد، مادرش به همراه فرزندان به ایالت متحده آمریکا مهاجرت کردند. برای اولین مرتبه جبران در آمریکا به مدرسه رفت.

جبران در سال ۱۹۰۵، چکیده‌ای از نوشتارهای خود را در مورد موسیقی در روزنامه المهاجیر چاپ کرد. پس از آن، مجموعه‌ای از سروده‌های خود را در کتابی عربی زبان با عنوان گریه، خنده و توفان ها منتشر نمود که این کتاب به تازگی با نام رویا (منظره)، توفان و محبوب به زبان انگلیسی برگردان شده است. وی در سال ۱۹۰۶، کتاب spirit Brides خود را که دربرگیرنده‌ی داستان‌های کوتاه بود، به چاپ رساند و یک سال پس از آن، دومین سری از همین مجموعه را با عنوان spirits Rebellious در دسترس خوانندگانش قرار داد. جبران خلیل جبران در سی و پنج سالگی، نخستین کتاب انگلیسی زبان خود با عنوان مرد دیوانه را منتشر کرد. این نویسنده و شاعر درطول زندگی خود ۱۶ کتاب به زبان‌های عربی و انگلیسی منتشر کرد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۹/۲۸
شابک۹۶۴-۸۸۹۲-۳۵-۰
تعداد صفحات۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۹/۲۸
شابک۹۶۴-۸۸۹۲-۳۵-۰