با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تانگ فو ؛ روش برخورد با افراد تندخو

دانلود و خرید کتاب تانگ فو ؛ روش برخورد با افراد تندخو

به جای کناره‌گیری از مردم، چگونه با آن‌ها ارتباط برقرار کنی

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تانگ فو ؛ روش برخورد با افراد تندخو  نوشته  سم هورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تانگ فو ؛ روش برخورد با افراد تندخو

کتاب تانگ فو روش برخورد با افراد تندخو ( دشوار ) نوشته سم هورن است که با ترجمه نفیسه معتکف منتشر شده است. این کتاب به روش برخورد با افراد تندخو؛ به جای کناره‌گیری از مردم، چگونگی ارتباط با این افراد می‌پردازد. هدف این کتاب بسط و پرورش واکنش‌های واقعی افراد است که وقتی با مسائل روزمره زندگی مواجه می‌شوند، بی‌درنگ بتوانند از آن بهره بگیرند.

درباره کتاب تانگ فو

هدف تانگ‌ فو این است که چگونه می‌توانید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید تا کسی نتواند با حرف‌هایش شما را آزار دهد و زمانی که کسی شما را برمی‌انگیزد، بتوانید با استفاده از روش‌های مشابه هنرهای رزمی این کتاب که ذهن و زبان را تقویت می‌کند، ماهرانه از خود حمایت کنید. به این ترتیب، هرگز در برابر افراد پرخاشگر احساس سرخوردگی نخواهید کرد. 

تانگ‌ فو صرفا طریق رویارویی با رفتارهای ناعادلانه نیست، بلکه بیشتر فلسفهٔ زندگی است؛ روشی است برای سازگارتر شدن در برخورد با افراد مختلف. شما یاد می‌گیرید چطور از ناسازگاری‌ها پیشگیری کنید، ایجاد همکاری کنید و حتی بتوانید نسبت به افرادی بی‌ملاحظه و مردم‌آزار مهربان بمانید.

خواندن کتاب تانگ فو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب تانگ‌ فو

یکی از شرکت‌کنندگان در همایش، در مورد موقعیت خود و عبارات همدلانه چنین می‌گفت:

"مدت سه سال است که مادرم در خانهٔ سالمندان به سر می‌برد و من هر شنبه از سر اکراه به دیدن او می‌رفتم، چون تنها کاری که می‌کرد گله و شکایت بود. او از هم‌اتاق خود گله داشت، شکایت می‌کرد که هیچ کس به دیدنش نمی‌رود و دائم می‌نالید که درد دارد.

سپس از خودم پرسیدم که اگر من هر هفت روز هفته را روزی هجده ساعت روی تخت بودم، چه احساسی داشتم؟ اگر در یک اتاق با کسی زندگی می‌کردم که آن قدر صدای تلویزیون را زیاد می‌کرد که صدا به صدا نمی‌رسید، چه احساسی داشتم؟ اگر روزها سپری می‌شد و هیچ یک از بچه‌هایم به سراغم نمی‌آمد، چه احساسی داشتم؟ اگر هر روز صبح با درد از خواب بیدار می‌شدم و یک روزم نیز بی‌درد سپری نمی‌شد، چه احساسی داشتم؟

سؤالِ "چه احساسی داشتم" باعث شد از حالت استیصال بیرون بیایم و وقتی بررسی کردم که مادرم چه روزهایی را می‌گذراند و به یاد آوردم که چه کارهایی برای من انجام داده است، دیدم یکی دو ساعتی که با او می‌گذرانم، کمترین کاری است که در حقش می‌کنم و باید بیشتر از اینها حامی او باشم."

اگر از روش برخورد مردم خوشت نمی‌آید، حق انتخاب داری. می‌توانی بدون فکر واکنش نشان دهی و هر چه به ذهنت رسید، بر زبان بیاوری. یا می‌توانی لحظه‌ای درنگ کنی و مسأله را از دید طرف مقابل ببینی. به این ترتیب، خودت به آرامش خیال دست می‌یابی.

دلخوری در برابر دلسوزی

اگر در برخورد با دیگران ملاحظه‌کارانه رفتار می‌کردیم، تأثیر آن بر روی ما و جامعه‌مان به‌طور کلی خارق‌العاده بود.

 


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
narges karimi
۱۳۹۹/۱۲/۱۱

لطفا به بی نهایت اضافه کنید.درضمن سوالی که داشتم اینه که کتابها برچه اساسی به بی نهایت اضافه میشن؟جایی هست که براساس پیشنهاد کاربران بررسی بشه یا دل بخواهیه؟؟؟کسی مطلعه؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۱)
بیشتر عصبانیت‌ها، فریادی است برای جلب توجه.
زهرا رضائی
اگر موقع عصبانیت یک لحظه بردباری به خرج دهی، از صد روز پشیمانی و تأسف خلاص می‌شوی.
کاربر ۲۲۱۹۴۴۹
"اگر از گذشته پند بگیریم، محکوم به تکرار آن نخواهیم شد."
زهرا رضائی
اگر از روش برخورد مردم خوشت نمی‌آید، حق انتخاب داری. می‌توانی بدون فکر واکنش نشان دهی و هر چه به ذهنت رسید، بر زبان بیاوری. یا می‌توانی لحظه‌ای درنگ کنی و مسأله را از دید طرف مقابل ببینی. به این ترتیب، خودت به آرامش خیال دست می‌یابی.
کاربر ۲۲۱۹۴۴۹
وقایع دلخراش را معلم در نظر بگیر. با این حساب به جای اینکه آدمی ناخوشایند و پر غصه بشوی، به فردی بهتر تبدیل می‌شوی.
زهرا رضائی
"اشتراک در زبان تضمین نمی‌کند که تعبیر و تفسیر در مورد آنچه گفته یا انجام می‌شود، یکی باشد. متوجه باشید که مردم متفاوت هستند و این تفاوت بلامانع است."
زهرا رضائی
معذرت‌خواهی و اظهار تأسف به معنی اقرار به تقصیر نیست، بلکه اظهار همدردی و شریک شدن در غم دیگری است تا آن فرد احساس کند کسی هست که به شرایط بد او توجه کرده است.
کاربر ۲۲۱۹۴۴۹
اگر مردم مشکلاتشان را با من در میان نگذارند، به این معنی نیست که همه چیز بی‌عیب و عالی است؛ بلکه به این معناست که اشتباهات به گوش ما نمی‌رسد
کاربر ۲۲۱۹۴۴۹
"فقط یک راه مطمئن برای دلواپس کردن کسی وجود دارد، و آن این است که به او بگویی نگران نباشد."
زهرا رضائی
صرفآ اینکه با کسی موافق نیستی، به این معنا نیست که باید دشمن یکدیگر باشید. گفتن این حرف که: "هی، ما هر دو یک چیز را می‌خواهیم"، ممکن است کمک کند که به خاطر داشته باشید هر دوی شما مقصدی یکسان دارید و صرفآ می‌خواهید از راه‌هایی متفاوت به آن برسید.
زهرا رضائی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۹۳-۱
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۹۳-۱