با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اعتماد به نفس باربارا

دانلود و خرید کتاب اعتماد به نفس باربارا

۳٫۸ از ۶ نظر
۳٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اعتماد به نفس باربارا  نوشته  باربارا دی آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اعتماد به نفس باربارا

کتاب اعتماد به نفس نوشته دکتر باربارا دی آنجلیس، مشاور و سخنران انگیزشی آمریکایی است. کتاب اعتماد به نفس باربارا که با ترجمه حسام اتابک منتشر شده است به شما کمک می‌کند یاد بگیرید در تمام مراحل زندگی اعتماد به نفس داشته باشید.

درباره کتاب اعتماد به نفس باربارا

آیا تا به حال آرزو کرده‌اید کاش اعتماد به نفس و خودباوری بیش‌تری داشتم؟ آیا فکر می‌کنید باید کارهای خاص و از قبل تعیین شده‌ای را در زندگی خود انجام دهید تا بعد از آن به احساس اعتماد به نفس و خودباوری برسید؟ آیا همیشه انجام کارهای خود را مانند شروع شغلی جدید یا شروع رابطه با کسی را که به او علاقه‌مند شده‌اید به تأخیر می‌اندازید تا ابتدا به اعتماد به نفس کافی دست پیدا کنید و بتوانید نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید؟ آیا هیچ کاری انجام نمی‌دهید یا با بی‌حوصلگی کارهایتان را به انجام می‌رسانید به این امید که روزی برسد که اعتماد به نفس به طرزی معجزه آسا به سراغ شما بیاید؟ آیا در حالی که در زندگی‌تان به موفقیت رسیده اید، اما باز هم در خود احساس اعتماد به نفس و اقتدار شخصی نمی‌کنید؟

اعتماد به نفس موضوع این کتاب است. در این رابطه نظرهایی را با شما در میان خواهم گذاشت که احتمالاً با همهٔ نظرهایی که تا کنون دربارهٔ اعتماد به نفس شنیده‌اید متفاوت است. در این کتاب به شما خواهیم آموخت که چه طور می‌توانید در درون خود منبعی از اطمینان پیدا کنید و با کمک آن کارهایی را که همیشه می‌خواستید، انجام دهید. در واقع از زمانی که از دید دیگری اعتماد به نفس را نگاه کنید، زندگی‌تان تغییر خواهد کرد. لازم نیست پنج یا ده سال صبر کنید، این تغییر می‌تواند از همین فردا به وجود آید.

خواندن کتاب اعتماد به نفس باربارا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال یک زندگی شاد هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب اعتماد به نفس باربارا

آیا هر کاری که می‌کنم همیشه همان نتیجه‌ای را می‌دهد که دلخواه من است؟ البته که خیر. آیا به هر چه که دوست دارم خواهم رسید؟ پاسخ منفی است.

اشکالی ندارد، زیرا من اعتماد به نفسم را بر پایهٔ نتایجی که دریافت می‌کنم، بنا نمی‌کنم. اعتماد به نفس من ناشی از این حقیقت است که همه چیز را همان طوری انجام می‌دهم، که می‌گویم انجام خواهم داد.

اگر اعتماد به نفس‌تان را بر پایهٔ آنچه که هستید بنا کنید، نه آنچه که انجام می‌دهید، چیزی ساخته‌اید که هیچ کس و هیچ شرایطی نمی‌تواند از شما بگیرد. این هم دلیل دیگری برای این که اعتماد به نفس حقیقی از آنچه که به انجام می‌رسانید ناشی نمی‌شود. هر قدر هم که در انجام کاری مهارت داشته باشید، تنها زمانی اعتماد به نفس خواهید داشت که مشغول انجام آن کار خاص هستید. در نتیجه وقتی دست به کار جدیدی می‌زنید، کاری که در آن مهارت ندارید، اعتماد به نفس قدیمی‌تان به دردتان نمی‌خورد، چرا که هیچ اطمینانی به توانایی‌تان در خوب انجام دادن کار جدید ندارید.

یادم می‌آید سال‌ها قبل، هنگامی که تصمیم به نوشتن اولین کتابم «‌ چه طور همیشه عاشق باشیم؟ ‌» گرفتم، من هم همین وضع را داشتم. من در ادارهٔ سمینارها مهارت و موفقیت زیادی به دست آورده بودم و احساس می‌کردم کاملاً توانایی آن را دارم که علاقه‌مندان بسیاری را به سمینارهایم جذب کنم و یک آخر هفتهٔ فوق‌العاده برای‌شان بسازم. ولی قبل از آن، هیچ کتابی ننوشته بودم و تا حد مرگ می‌ترسیدم! به یاد دارم که با خودم فکر می‌کردم مطمئناً می‌دانم چه طور یک سمینار پُرمحتوا برگزار کنم، ولی هیچ ایده‌ای راجع به نوشتن یک کتاب خوب ندارم. از کجا باید شروع کنم؟ اگر نتوانم تمامش کنم چه؟ اگر مردم فکر کنند کتابم احمقانه است چه؟

تمام اعتماد به نفسم در برگزاری سمینارهای موفق، هیچ اثری بر نویسنده شدنم نداشت. اعتماد به نفسم از فعالیتی به فعالیت دیگر انتقال پیدا نکرد.

چرا این قدر ترسیده بودم؟ به این خاطر نبود که تا به حال کتاب ننوشته بودم. ترسیده بودم، برای این که آن موقع از موضع اعتماد به نفس واقعی و درونی عمل نمی‌کردم. هنوز معتقد بودم تا در کاری، در آن مقطع در کار نوشتن کتاب، ماهر نشوم، نمی‌توانم در آن کار به خودم اطمینان داشته باشم. در واقع بعد از نوشتن آن کتاب (که پُرفروش‌ترین کتاب کشور شد)، فهمیدم که نمی‌دانم اعتماد به نفس حقیقی چیست. چون وقتی مشغول نوشتن کتاب دومم شوم، با خودم فکر کردم، الان دیگر برای نوشتن این کتاب مطمئناً نخواهم ترسید.

خوب حدس می‌زنید چه شد؟ من ترسیدم. ذهنم پُر از افکاری بود از قبیل: «‌ کتاب اولت موفق بود، این کتاب که دربارهٔ موضوع کاملاً متفاوتی است. ممکن است نتوانی به خوبی کتاب اولت دربارهٔ این موضوع هم بنویسی. اگر مردم این موضوع را به اندازهٔ آن یکی دوست نداشته باشند چه؟ » و غیره. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
فرزنــدِ ماه
۱۳۹۹/۱۰/۰۳

کتاب سبک، کوچیک، جامعیه. مطالعه ش بیش از یکی دو روز طول نمیکشه. شخصاً نیمه دوم کتاب رو کاربردی تر میدونم .. اگر فکر میکنی بهش نیاز داری، حتما مطالعه کن ؛ چیزی از دست نمیدی :)

حج کیان
۱۳۹۹/۱۲/۲۲

کتاب خوبی بود و خالی از لطف نیست مطالعش کم و بیش راهکار میده ولی انتظار داشتم بیشتر راهکار ارائه کنه شخصا نیمه دوم کتاب رو کاربردی تر و بهتر میدونم از اون جایی که سه نوع اعتماد به نفس رو میگه

- بیشتر
mehdi honarvar
۱۴۰۰/۰۳/۰۴

واقعا کتاب خوبی بود

parisa
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

من کتاب رو خریدم ولی تو قسمت کتابهام نیومد چیکار کنم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۱)
نوع سوم اعتماد به نفس در حقیقت از همه مهم‌تر است که من به آن اعتماد به نفس معنوی می‌گویم. اعتماد به نفس معنوی یعنی اطمینان شما به جهان، باورتان به این که زندگی نتیجه‌ای مثبت دارد، اعتقادتان به این که حضور شما در این جا دلیلی دارد
فرزنــدِ ماه
یک کلام: شما در خودتان همان شکوه و عظمتی را دارید که در یک کوه می‌بینید
فرزنــدِ ماه
چند بار پیش آمده که ببینید شرایطی که تصور می‌کردید سخت و مشکل‌اند، در واقع موهبت‌هایی پنهان بوده‌اند
فرزنــدِ ماه
احتمالاً با خود فکر کرده‌اید: «‌ خب بعدش چه؟
فرزنــدِ ماه
نقطه‌ای که در آن از رسیدن به آرزوی‌تان دست می‌کشید، نقطه‌ای است که در آن اعتماد به نفس‌تان را از دست می‌دهید. زمانی که دیگر به خودتان اطمینان ندارید.
فرزنــدِ ماه
این میلیونر چه چیزی داشته که اکثر ما نداریم؟
فرزنــدِ ماه
بدون اعتماد به نفس عاطفی، از عواطف خودتان یا تأثیری که دیگران بر شما دارند، به ستوه می‌آیید. تنها دفاع‌تان این است که با قضاوت و افکار منفی به موقعیت دیگران حمله کنید
فرزنــدِ ماه
این همه زمان و مایه گذاشتم تا به این جا برسم. ولی حالا که موفق شدم، باید آن احساسی را که تصور می‌کردم داشته باشم، که ندارم.
فرزنــدِ ماه
در جهان طبیعت به هر طرف نگاه کنید، می‌بینید که کل هستی طوری طراحی شده که رشد دارد.
فرزنــدِ ماه
احساسات ابراز نشده در قلب‌مان انباشته می‌شوند، مانع احساسی ایجاد می‌کنند و جلوی دریافت یا ابراز عشق را می‌گیرند.
فرزنــدِ ماه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۹/۲۸
شابک۹۶۴-۸۵۵۴-۶۷-۶
تعداد صفحات۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۹/۲۸
شابک۹۶۴-۸۵۵۴-۶۷-۶