با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

دانلود و خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

پدیده‌ی جهانی و پرفروش‌ترین کتاب دنیا

۴٫۵ از ۱۱ نظر
۴٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون با ترجمه محمدصدیق سپهری نیا، داستانی نمادین است. این داستان از ابعاد مختلف وجود انسانی و درباره نیاز ما به آگاهی می‌گوید. 

درباره کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد

داستان چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ داستان چند دوست هم دانشگاهی است که بعد از مدت‌ها در یک گردهمایی شرکت کردند تا دیدارها را تازه کنند. هر کدام از زندگی و کارهای خودش می‌گوید. سپس یکی از بچه‌ها به دیگران می‌گوید که به تازگی داستانی شنیده است که به موفقیت او در مسیر شغلی و زندگی‌اش کمک کرده است. همه مشتاق می‌شوند تا داستان را بشنوند و داستان از این قرار است:

داستان درباره دو موش و دو انسان است که در یک هزارتو قرار گرفته‌اند و باید به دنبال پنیری بگردند. این شخصیت‌ها هرکدام ابعاد پیچیده و ساده ما را گذشته از سن، جنسیت و نژاد و...نشان می‌دهند. اسپنسر جانسون با این تمثیل مفهومی را بیان می‌کند: ما از هر بعد وجودی خود که استفاده کنیم باز هم اشتراکاتی با دیگران داریم و نیاز داریم تا راه خود را از همه پیچ‌و خم‌های زندگی پیداکنیم و زمان‌های حساس تغیییر را در زندگی‌مان بشناسیم.

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب اثری مفید و خواندنی برای تمام کسانی است که به پیشرفتشان در زندگی اهمیت می‌دهند. 

درباره اسپنسر جانسون 

دکتر اسپنسر جانسون (۱۹۳۸ - ۲۰۱۷) فیزیکدان و نویسنده‌ی آمریکایی است. او عمدتا به دلیل نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ی خودیاری و موفقیت مانند چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ و مدیر یک دقیقه‌ای معروف و شناخته شده است. کتاب‌های او به چندین زبان در دنیا ترجمه شده است. به اسپنسر جانسون لقب پادشاه تمثیل را داده‌اند، چرا که مهارت او در دریافت مسائل دشوار و پیچیده و ارائه و بیان راهکارهای ساده و آسان است. جانسون در سن ۷۸ سالگی و بعد از یک مبارزه طولانی با سرطان لوزالمعده از دنیا رفت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
بی نظیر
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

من این کتاب نسخه چاپی ش خوندم پس در مورد ترجمه کتاب نمی تونم نظر بدم اما در مورد خود کتاب باید بگم به زبانی ساده سعی میکنه به ما آموزش بده که سرسخت نباشیم و برعکس انعطاف پذیر باشیم

- بیشتر
ayda
۱۳۹۹/۱۱/۲۳

عالی بود👌

کاربر ۲۹۸۲۸۲۷
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

خوب بود...

yasaman
۱۴۰۰/۰۵/۱۰

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد کتابی عالی درباره تطبیق دادن با تغییرات است که نوشته شده.کتابی فوق العاده اموزنده در قالب داستان دو موش و دو ادم کوچولو که در یک ماز قراردارند. کتاب می اموزه که نترسید و

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۵۳۷-۵
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۵۳۷-۵