با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۱ رمز میلیونر شدن

دانلود و خرید کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن

کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن نوشته برایان تریسی است. این کتاب حاصل پانزده سال تحقیق، تدریس و تجربهٔ شخصی در مورد موضوع میلیونرهای خودساخته است. مطالب این کتاب شامل ایده‌ها و راهکارهای کلیدی و مهمی است که پس از مطالعهٔ صدها کتاب و هزاران مقاله دربارهٔ موضوع جمع‌آوری ثروت به دست آورده‌ام. این ایده‌ها و راهکارها به تجربه ثابت شده و در این کتاب به شکلی ساده ارائه شده است تا شما بتوانید به سادگی آنها را بیاموزید و در زندگی‌تان به کار برید.

درباره کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن

این بیست و یک « رمز موفقیت »، کلیدی برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ در همهٔ زمینه‌های زندگی است. جالب این که این رمزها چنان قدرتمند هستند که می‌توان آنها را در راه رسیدن به هر خواسته‌ای به کار گرفت. ممکن است خیلی از این رمزها به نظرتان آشنا بیاید، زیرا در سال‌های گذشته این رمزها به وسیلهٔ افراد مختلفی استفاده شده، فراموش شده و پس از فراموشی مجدداً کشف شده است.

مطالب این کتاب می‌تواند تغییرات مثبتی را در زندگی شما به وجود آورند و زندگی‌تان را متحول کنند. روش‌ها، رمزها و تمرین‌های ارائه‌شده در این کتاب عموماً ساده و مفیداند و به هر مرد و زن، پیر و جوان، ثروتمند و فقیر کمک می‌کنند تا به موفقیت‌های مالی دست یابند. فواید و درستی این رمزها به تجربه ثابت شده است. چنانچه شما هم از این رمزها و روش‌ها استفاده کنید، تأثیر بکارگیری آنها را در زندگی‌تان خواهید دید.

خواندن کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب ۲۱ رمز میلیونر شدن

فرض کنید پنج سال گذشته است و اکنون زندگی‌تان از هر لحاظ در شرایط مناسبی قرار دارد. نظرتان راجع به زندگی‌تان چیست؟ چه کاری انجام می‌دهید؟ در کجا کار می‌کنید؟ درآمدتان چه قدر است؟ چه قدر پس‌انداز بانکی دارید؟ سبک زندگی‌تان چیست؟

حال آیندهٔ بلندمدتی را در ذهن‌تان تصویر کنید. هر قدر تصویری که از آیندهٔ خود دربارهٔ سلامتی، خوشبختی و سعادت در ذهن دارید، واضح‌تر و دقیق‌تر باشد، سریع‌تر به آن خواهید رسید. زمانی که تصویر واضحی از آینده در ذهن‌تان می‌سازید، برای تبدیل آن به واقعیت، انگیزه و ارادهٔ بیشتری پیدا خواهید کرد و در نتیجه استعدادهای ذاتی خود را به کار می‌گیرید و با استفاده از آن، ایده‌ها و راهکارهای متعددی مطرح می‌کنید که به شما در تحقق آرزوهاتان کمک می‌کنند.

شما همیشه تمایل دارید برای تحقق رؤیاها و خواسته‌های اصلی و مهم‌تان گام بردارید. در نظر گرفتن رؤیاهای بزرگ باعث می‌شود عزت نفس شما زیاد شود و بیش از پیش به خودتان احترام بگذارید. رؤیاهای بزرگ، میزان اعتماد به نفس و احساس خوشبختی را افزایش می‌دهند. تجسم رؤیاهای بزرگ به قدری هیجان‌انگیز است که در شما قدرت بی‌نظیری برای تحقق دادن به آنها ایجاد می‌کند. در این صورت، بهتر می‌توانید در راه رسیدن به اهداف‌تان گام بردارید.

در این جا سؤال مهمی مطرح می‌شود که لازم است بارها و بارها آن را از خود بپرسید و به آن پاسخ دهید: « اگر مطمئن باشم که آرزوهایم شکل واقعی به خود می‌گیرند، بزرگ‌ترین آرزویم چه خواهد بود »؟


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ در زندگی باید به شخص خاصی تبدیل شد و برای پیش افتادن از اکثر مردم باید رفتارها و خصوصیاتی را در خود تقویت کرد که افراد معمولی فاقد آن هستند.
کرم کتاب
خلاقیت و ابتکار ذاتی خود را شکوفا کنید تصورات، مهم‌تر از واقعیت‌ها هستند. آلبرت اینشتین
کرم کتاب
باید مژده بدهم که شما یک نابغهٔ بالقوه هستید. شما خیلی باهوش‌تر از آنی هستید که تصور می‌کنید. توانایی‌های ذهنی و خلاقیت‌های شما خیلی بیشتر از آن چیزی است که تا به حال به کار گرفته‌اید
کرم کتاب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۹/۰۹
شابک۹۶۴-۸۸۹۲-۶۶-۰
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۹/۰۹
شابک۹۶۴-۸۸۹۲-۶۶-۰