با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به سوی بی‌نهایت

دانلود و خرید کتاب به سوی بی‌نهایت

معارف عمیق اسلامی با رویکرد کاربردی، عقلی و بیانی روان برای جوانان

۴٫۶ از ۲۶ نظر
۴٫۶ از ۲۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به سوی بی‌نهایت  نوشته  گروه محتوایی موسسه جوانان آستان قدس رضوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب به سوی بی‌نهایت

به سوی بی‌نهایت، معارف عمیق اسلامی با رویکرد کاربردی، عقلی و بیانی روان برای جوانان اثر گروه محتوایی موسسه جوانان آستان قدس رضوی و از مجموعه کتاب‌های موسسه خدمات مشاوره‌ای و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی است.

هدف این موسسه برقراری ارتباط، بررسی و حل مشکلات جوانان، کوشش برای یافتن راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی غرب، ارتقای سطح آگاهی و معرفت دینی، اجتماعی جوانان و انجام فعالیت‌های تحقیقی- پژوهشی و افکارسنجی است.

مهم‌ترین رویکرد موسسه خدمات مشاوره‌ای و پژوهشی‌های اجتماعی آستان قدس رضوی، معرفت افزایی برای جوانان  و تقویت دنیای اعتقاداتشان و تأثیر بر سبک زندگی آن‌ها در سراسر کشور و برخی از نقاط جهان است.

در این راستا، موسسه، کتاب‌هایی با موضوعات گوناگون آموزشی و معرفتی به چاپ می‌رساند که کتاب به سوی بی‌نهایت یکی از آثار ارزشمند در جهت ارتقای سطح آگاهی و معارف دینی، فرهنگی و اجتماعی جوانان امروز است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
علی کابی پور
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

کتاب عالی

Mostafa Saeedavi
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

کتاب واقعا عالی و فوق العاده مفیدی است.

sharifi
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

عالی

بیخیال
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

عالیه .خیلی مفیده .خیلی چیزا تونستیم یادبگیریم ازش

mesbah
۱۴۰۰/۰۱/۰۷

کتاب بسیار مفهومی و عاالی 👌🏻

kowsar Shieh
۱۳۹۹/۱۲/۰۹

😍😍👌👌👌

یامهدی
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

خیلی خیلی عالی بود دیدتونو نسبت به دین تغییر میده میتونید از طریق سامانه بینهایت شو bn.javanan.org اپلیکیشن کتاب رو نصب کنید اونجا دوره رایگانش همراه با جوایز هست

Mobina Esmaeili
۱۴۰۰/۰۳/۲۶

سلامببخشید میشه این کتابو چاپ کنیم خودمون یعنی قابلیت اینو داره که بریزمش پی دی اف رو به لپتاپ؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۰)
با گفتن سبحان الله اعتراف می‌کنیم که خداوند هم از انجام هر فعل بدی منزه است و هم از داشتن هر صفت قبیحی مبرا است و هم ذات او از هر محدودیتی فراتر است.
راشین
اصلاً ممکن نیست که خداوند به کسی ظلمی نماید؛ زیرا در عالم کسی از خداوند طلبکار نیست و همه هرچه دارند متعلق به خود خداوند است.
راشین
مصیبت هایی که برای انسان‌ها در عالم پیش می‌آید فوائد بسیاری دارد. مصیبت‌ها به انسان می‌فهماند آنچه داشته از خودش نبوده و همگی امانتی از جانب خداوند بوده است.
راشین
خواب یک سفر است، سفری در طول عالم هستی و سفری از عالمی به عالم دیگر. مرگ نیز سفری همچون خواب است؛ لیکن سفری درازمدت که بازگشتی در آن نیست.
راشین
عالم خلقت نیز به همین شکل است و هر چه در حمد و مدح کسی می‌گوییم، در حقیقت حمد و مدح خداوند است؛ چون پیش از این دانستیم که همه خوبی‌های عالم ملک خداوند است و هرکس هرچه دارد پرتوی از جمال و زیبائی اوست.
راشین
پیامبران الهی انسان‌ها را به چیزی جز خوشی و سعادت دعوت نکرده‌اند. آموزهٔ پیامبران این نیست که در زندگی به دنبال سختی و مشکلات باش و خودت را از خوشی‌ها محروم کن؛ بلکه سخن پیامبران این است که به جای این لذات پیش‌پاافتاده به دنبال لذت‌های حقیقی و ارزشمند باش؛ دقیقاً مانند پدر و مادر مهربانی که فرزند خود را از شکستن پسته با دندان منع می‌کنند و می‌گویند که از خوردن این پسته بگذر تا دندانت سالم بماند و عمری با آن از غذاهای لذیذ بهره ببری و استفاده
farid
مثال ما در برابر خداوند مانند شمعی نیست که از خود نور دارد ولی در برابر نور خورشید نورش گم می‌شود و هیچ به حساب نمی‌آید. بلکه مثال ما، مثال همان آینه‌هاست. تمام صفات کمالی که در ماست پرتو صفات خداوند است که در ما می‌تابد و لحظه به لحظه در ما منعکس می‌شود و ما هرکدام به قدری که خداوند به ما ظرفیت داده، آن نور را نشان می‌دهیم.
راشین
هرچه دلبستگی‌های انسان کمتر باشد رنج و سختی انسان هم کمتر است؛ کسی که می‌خواهد از همهٔ رنج‌ها رها شود یا باید دلبستگی‌های خود را از ریشه رها کند یا باید به چیزی دلبستگی داشته باشد که هیچ‌گاه از او جدا نمی‌شود و از دست نمی‌رود.
راشین
ریشهٔ دلبستگی‌های انسان افکار و عقاید اوست، نوع نگاه ما به واقعیت است که مشخص می‌کند به چه چیزهایی دلبستگی داشته باشیم؛ هرگاه چیزی در نگاه ما ارزش محسوب می‌شود و آن را موجب نفع و لذت می‌شماریم به آن وابسته و دلبسته می‌شویم.
راشین
راه رسیدن به سعادت حقیقی این است که قبل از هرچیز ابتدا خود را درست بشناسیم و قدر نفس و عمر خود را بدانیم و آن‌گاه عزم خود را برای اصلاح خود و رسیدن به معرفت و سعادت جزم کنیم و سفر خود را به‌سوی خداوند آغاز کنیم.
راشین

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۸۱۰۴-۰
تعداد صفحات۳۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۸۱۰۴-۰