با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دختر ساعت‌ساز

دانلود و خرید کتاب دختر ساعت‌ساز

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دختر ساعت‌ساز  نوشته  کیت مورتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دختر ساعت‌ساز

کتاب دختر ساعت‌ساز نوشته کیت مورتون است. این کتاب با ترجمه فهمیمه حصارکی منتشر شده است. 

این کتاب داستان شخصیتی به نام الودی، است. او  آرشیویست یک شرکت است که تمام مدارک جیمز استرتون، فعال اصلاح طلب قرن ۱۹ را نگهداری می‌كند. به طور اتفاقی یک كیف چرمی به دستش می‌رسد كه قرار است برای بایگانی دسته‌بندی شود. 

الودی طی بررسی‌هایش متوجه می‌شود كیف متعلق به نقاش معروفی به نام ادوارد ردكلیف است. او به‌خاطر دسترسی به اطلاعات می‌داند هیچ ارتباطی بین ادوارد و جیمز نبوده است. برای همین تصمیم می‌گیرد تحقیق کند. كم كم راز ماجرا برایش روشن می‌شود. دختر ساعت‌ساز یک رمان بی‌نظیر است مخاطب پا به پای داستان پیش می‌رود و هیجان را تجربه می‌کند. او سعی می‌کند راز مهمی را بفهمد و این کشف راز برای خواننده امروز بسیار جذاب است.

خواندن کتاب دختر ساعت‌ساز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب دختر ساعت‌ساز

پیدا شدن بی‌موقع این جعبه او را تا مرز سکته کشانده بود؛ بنابراین الودی‌ای که از ناهماهنگی به همان اندازه متنفر بود که از بی‌نظمی، پادرمیانی کرده و قول داده بود که همه‌چیز را روبه‌راه کند، فوراً جعبه را جایی گم و گور کند تا چشم کسی به آن نیفتد. از آن روز به بعد، جعبه را پنهان نگه داشته بود تا دوباره موجب خشم و آشفتگی دیگری نشود، اما الان، تنهایی توی دفتر سوت و کور، روی فرش زانو زد و جعبه را از مخفیگاهش بیرون کشید...

نور ناگهانی کیف را شوکه کرد، و کیفِ ته جعبه چپانده‌شده نفسی کشید. سفری طولانی را پشت سر گذاشته بود، و می‌شد درک کرد که به‌شدت خسته و فرسوده است. لبه‌هایش ساییده شده، سگک‌هایش سیاه شده و بوی شوم کهنگی از اندورنش بیرون می‌زد. اما از گرد و خاک نگویم که زنگاری ماندگار و دائمی سطح سابقاً زیبایش را کاملاً پوشانده بود، و الان از آن نوع کیف‌هایی بود که مردم خوششان نمی‌آید و با وجود کیف‌های جدید رویشان را برمی‌گردانند. آن‌قدر کهنه و قدیمی بود که دیگر قابل استفاده نبود، اما با داشتن خصوصیت تاریخی نمی‌شد ازش گذشت.

بی‌شک این کیف روزگاری محبوب بوده، برای ظاهر زیبایش، و مهم‌تر از آن، برای کاربردش؛ و برای فردی خاص در زمانی خاص، که چنین خصوصیاتی بسیار مهم بودند، بسیار عزیز و ضروری بوده. از آن به بعد، کنار گذاشته و نادیده گرفته شده بود، دوباره استفاده و دوباره کنار گذاشته شده بود، گم شده بود، پیدا شده بود، فراموش شده بود. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
n re
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

رمانی رازآلود، اسرارآمیز، زیبا.. پر از تعلیق و هیجان هنگام خوندش حس کردم آلیسی هستم که به سرزمین عجایب پا گذاشتم شبیه یک فیلم رازآلود که نفس رو در سینه حبس میکنه مدام بین سالها و تاریخهای مختلف به زیبایی در رفت و

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۱۳-۸۷-۶
تعداد صفحات۵۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۱۳-۸۷-۶